Wpis z mikrobloga

Znalazłem aukcję nowego steam decka w opcji ultra za 2900 zł, ziomek pisze że zaplombowany, odbiór osobisty itp. Na oficjalnym sklepie jest za 3100 zł. Napisałem skąd 200 zł taniej to podobno kupił za kase którą miał uzbieraną na steamie a jemu to niepotrzebne. Czy może być jakiś haczyk?
#steamdeck #gry #steam
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@koronawirus: nawet na wykopie gość sprzedawał decka z kasy za skiny. Jak ktoś chce odbiór osobisty i nie zacznie we wiadomościach kombinować z zaliczkami to powinno być git. Pudełko jest zaplombowane. Jak otworzysz, uruchomisz przy nim to problemu nie widzę.
@koronawirus: brzmi wszystko legit, zwlaszcza jesli odbierasz osobiscie. Pamietaj, zeby od sprzedajacego jeszcze wziac potwierdzenie zakupu na steamie w formie screena czy cos. W przypadku checi wyslania gwarancyjnie, moga dopytywac ID usera/transakcji.
@koronawirus: ja bym kupił normalnie na swoim koncie Steam na Twoim miejscu. Nie wiem jak wygląda potencjalna naprawa gwarancyjna, ale możliwe, że typ będzie musiał w jakimś stopniu pośredniczyć. Czy warto dla 200 zł oszczędności? Jak chcesz zaoszczędzić, to lepiej kup mniejszą pojemność i wymień sobie dysk.