Wpis z mikrobloga

Jakbym się zarejestrował w UP jako bezrobotny to mogliby mi dać refundacje na kurs na wózki widłowe? Bo akurat znalazłem taki, który będzie się zaczynał za tydzień i nie wiem czy iść od razu i płacić z własnej kieszeni czy najpierw się zarejestrować w UP i się tam zapytać.
#pracbaza #kursy #urzadpracy
  • 7
@Leotard00: z tego co wiem tak to działa i na dodatek to raczej kursy oni organizują a nie dają kasę na wybrany przez ciebie, chyba że coś ostatnio się zmieniło bo od dobrych kilku lat nie byłem ich klientem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Leotard00: I co ogarnąłeś jakoś to ? Bo też znalazłem kurs intersujący dla mnie ale startuje 18 stycznia. i nie wiem czy zdążę to ogarnąć xD Bo teoretycznie możesz sobie wybrać kurs i oni ci go opłacają, teraz jest nowy rok więc na pewno mają nowe środki na to.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lentilek: pytałem się i musiałbym mieć oświadczenie przyszłego pracodawcy więc od tak nie dają. Na razie sobie to odpuszczam, ale chyba w przyszłym miesiącu sobie to zrobię na swoją kasę bo teraz złapałem robotę dorywczą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Leotard00: Trochę XD bo tak to sobie sami organizują jakieś durne szkolenia i kursy, po których nic nie ma użytecznego a wysyłają na nie ludzi. Właśnie też czytałem że w uzasadnieniu pracodawca powinien też być ale niby nie musi.