Wpis z mikrobloga

@przecietny_facet: zwróćcie uwagę na kontrast w sposobie bycia, tonie głosu, sposobie wypowiadania się - ta kobieta ma dwa oblicza (jak to kobiety), ale w tym wypadku jest to bardzo ciekawe. u ziemca jest taka ciepła, kobieca, taka dobra matka, a na tych nagraniach szostaka jest typową zimną suką. wiadomo telewizja, kamery itd. wiec moze taką ciepłą, rozżaloną zagrała. ten kontrast jest bardzo mocno widoczny.

https://www.youtube.com/watch?v=MEnNWnI4PMU
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@przecietny_facet:

powiedział Janusz Szostak. - Uważam, że to się stało w jej bliskim otoczeniu. I osoby jej bliskie wiedzą, co się stało. Myślę nawet, że te osoby odwiedzają miejsce, gdzie jest Iwona. Ja wiem, kto to zrobił, ale nie wiem, gdzie ona jest. [...] Łatwo pozbyć się ciała człowieka, jeżeli wie się, jak to zrobić - dodał dziennikarz śledczy.


O matce:

Wiem i policjanci też wiedzą, że ona nie mówi prawdy.
@przecietny_facet: osobiście nie wierze, żeby to matka kropnęła Iwonę, ale biorąc pod uwagę wypowiedzi byłego męża oraz innych osób mających z nią styczność, moim zdaniem istnieje spore prawdopodobieństwo ze matka jest narcyzem (zainteresowanie wyłącznie sobą, brak zainteresowania sprawami domowymi, spory egocentryzm). A ta u rodzice traktują dzieci jak przedłużenie swojej osoby, które w dodatku musi być idealne i bez skazy. Stad być może dofinansowywanie Iwony na różnych płaszczyznach i dbałość o