Wpis z mikrobloga

Też macie wrażenie, że gdziekolwiek nie idziecie i nie spojrzycie tam są sami vifonowcy? Może to moja paranoja, a może nie, kilknijcie jedną z opcji w ankiecie
#przegryw
Mantusabra - Też macie wrażenie, że gdziekolwiek nie idziecie i nie spojrzycie tam są...

źródło: comment_1672590151D9TCSKjv26I6NIGKBi3Ks7.jpg

Pobierz

Czy też widzisz na każdym kroku jakiegoś człowieka z vifonem na głowie?

  • Tak za często 55.3% (213)
  • Nie 16.6% (64)
  • Czasem jakiegoś zobaczę 28.1% (108)

Oddanych głosów: 385

  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mantusabra: ja też odkryłem to niedawno jak mój (były już) kolega powiedział że sobie zrobi tak w nowym roku (będzie wyglądał idiotycznie). Przy okazji sprzedał też innego ziomka z vifonem że ma trwała
@olaf_wolominski: Też takie mam wrażenie...
@JoyBoy: Niesamowite, poznajemy co się dzieje w kuluarach świata użytkowników vifonu, to dopiero elektryzujące wieści, śmiechu warte
@farew3Ell: Pewnie święty papież 0934 Benedykt XVI też miał taką w hitler jugen, imponujące nazi vifony
@Pikolo51: Też pamiętam i w memach ta fryzurka była porównywana do pełnego zawiązanego czarnego worka na śmieci xD
@downight: D-Dzięki...
@choochoomotherfucker: To może być to, jednak jakoś specjalnie
@CJzSanAndreas: no nie, w 2000-2006 miałeś długowłosych metali, łysych dresów/hiphopowców, normików/lamusów z klasycznym nieładem "jak urośnie to urośnie", klasyczne "boki krócej, góra dłużej" (ale nie na pędzel czy z jakimiś przedziałkami z dupy, to weszło dopiero z 10 lat temu), na jeża, no i glancusiów z żelem, utożsamianych z fanami techniawki czy stylem życia ala dzisiejsze Oskarki. A teraz jak już moda, to wszyscy na jedno kopyto.