Wpis z mikrobloga

Hej @Andromeda_YT czy istnieje taka możliwość, abyś nagrała odcinek poświęcony naszemu qmplowi stąd @tomasz-maciejczuk ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?

Kolega występował w reżimowej NTV w programie "Miejsce spotkania". Był również gościem listopadowego programu "Prawo głosu" telewizji TV Centr ( według artykułu chodzi o rok 2017 ).

Może byś nam przybliżyła, jak wygląda selekcja gości do takiego programu, skąd się oni biorą, ile mają płacone, jak w ogóle rosyjska telewizja znalazła Polaka, który zgodziłby się wystąpić w wyreżyserowanym spektaklu ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i oczywiście tłumaczenie występu naszego rodzynka, jeśli znalazłabyś gdzieś w internetach odcinek z nim
#ukraina #rosja #wojna #dziennikarstwo #propaganda
  • 27
Bede bardzo wdzieczny Andromedzie za przetlumaczenie moich wystapien w rosyjskiej TV. Moze wreszcie wykopki otrzymaja szanse zrozumienia co ja tam robilem, co ja tam mowilem i dlaczego tak bardzo denerwowalem Rosjan, ze az postanowili wlepic mi mega zakaz wjazdu do Matuszki Rassii. Niech w koncu ci, ktorzy mnie krytykuja, otrzymaja szanse zrozumienia co krytykuja
Niech w koncu ci, ktorzy mnie krytykuja, otrzymaja szanse zrozumienia co krytykuja


@tomasz-maciejczuk: Krytykują cię, bo z głodu atencji zostałeś trybikiem w kacapskiej maszynie propagandowej (i to pewnie nie za darmo) i w telewizyjnych cyrkach dla debili odgrywałeś rolę durnego Polaczka, żeby na twoim tle fajnie się prezentowały tezy, które putinowcy wtłaczają rosyjskiemu motłochowi do głowy. A jak przestałeś być potrzebny, to cię wyrzucili jak starą ścierkę.
Mam nadzieję, że pomogłem.
@gejuszmapkt: zostalem zaproszony do Moskwy tak samo jak Maksim Jali z Ukrainy, obecnie wystepujacy jako ukrainski glos w CNN, BBC i tak dalej. W Ukrainie nikt nie ma do niego pretensji za walki z ruska propaganda na jej terenie. Problem zato maja ci, ktorzy nie znaja ani Rosji, ani jezyka rosyjskiego i siedza w piwnicy. I nie wzialem sie znikad. Robilem materialy, ktore ogladaly milliony Ukraincow, Bialorusinow, Rosjan, Kazachow itd.
@tomasz-maciejczuk: Oczywiście, że widziałem. Również akcję z szarpaniną. Zostałeś Pan Polakiem do bicia, werbalnego i dosłownego. Nie twierdzę, że nie miał Pan słusznych pobudek, ale wykorzystywano Pana do spersonifikowania celu na jaki można wylewać ruską żółć, imperialny rewizjonizm i kompleksy.
@Bozar86: wedlug ogromnej liczby Rosjan to ja bilem i ponizalem tych, ktorzy mnie atakowali. Rozmawial Pan z Rosjanami? Widzial Pan moj VK w czasie, gdy bylem w Rosji? 55 tysiecy followersow z ROSJI. Bylem najbardziej POPIERANYM obcokrajowcem na rosyjskich talk show i dlatego doszli do wniosku, ze trzeba mnie usunac.
@tomasz-maciejczuk: Panie, weź Pan zluzuj majty! Zasięgi miał Pan na pewno wspaniałe, poparcie over 9000 a gorące rosjanki same wskakiwały Panu pod pierzynkę #pdk Serdecznie gratuluję sukcesu wizerunkowego w Kacapstanie, siedlisku alkoholizmu, szowinizmu, korupcji, zamordyzmu i miejsca gdzie największe kur****o uczynione w imieniu RaSSiji urasta do miana cnoty i wynoszone jest na piedestał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bozar86: Panie, majty musza zluzowac ci, ktorzy ciagle wszedzie widza rece Kremla, nawet w swoich osranych majtach. Jestem czlonkiem ruchu Dekomunizacja. Slyszal Pan o takim? Nie? No bo skad... eksperci od Rosji, ktorzy nigdy tam nie byli, nie znaja jezyka i niczego o tym kraju nie wiedza. Za to sa pierwsi do wydawania wyrokow. To takie polskie.
@tomasz-maciejczuk: Ech... Dobrze już dobrze, życzę więc Panu dalszych sukcesów w krzewieniu oświaty i kultury na zauralskich równinach, wielkomiejsch chruszczowkach Petersburga, tuwijskich jurtach i wiejskich zagrodach kraju nadmorskiego. Został Pan jednak w najlepszym wypadku zmanipulowany i naiwnie wykorzystany przez rosyjską machinę propagandową. Pozdrawiam