Wpis z mikrobloga

Moim Mikołajem okazał się ktoś inny niż na początku, z racji niewywiązania się z przygotowania paczki przez jednego z nieogarniętych wykopków, który po prostu miał we mnie wylane. Paczka przyszła stosunkowo szybko jak na drugą turę, ale z racji wylotu i przebywania w czasie przyjścia paczki na Paphos na słonecznym #cypr, to otwarcie i finalne zaznajomienie się z zawartością przeciągnęło się w czasie.

Chciałem serdecznie podziękować jednemu anonimowemu #rozowypasek który podobno dyżuruje na tagu #stomatologia, za cudowne i niezwykle trafne prezenty które otrzymałem w paczce. Od kocimiętki do zabawek dla mojej kici, przez zagraniczne słodycze i napoje które uwielbiam, po fiszki z angielskiego. Tych słodyczy jest tak dużo, że sam nie wiem co wybrać na początek. Arbuzowy drink pyszny, szkoda że dostępny tylko w niemcowni. Lena, bo tak Ci na imię, serdecznie dziękuję za cudowny prezent i życzę Ci wszystkiego dobrego w nowym roku. Mam nadzieję że to czytasz, pomimo tego że chcesz pozostać anonimowa ;-) zrobiłaś mi dzień i nie tylko.

Pralinki przekozackie, dzięki za artykuły do higieny jamy ustnej (czy to sugestia?) XD, akurat mam bzika na tym punkcie, i dużo produktów jest mi dane teraz wypróbować.

Ps. Okładka książki zbulwersowała mi kobitę ;-)
#pokapake #wykopaka
Pobierz flimbo123 - Moim Mikołajem okazał się ktoś inny niż na początku, z racji niewywiązani...
źródło: comment_1672588448TxlDOrW4jcAWdUt8hMvGE8.jpg
  • 3