Wpis z mikrobloga

Fajnopolacy już robią ze szczęścia pod siebie bo Black Eyed Peas strollowal TV PiS, ja jednak czuje się mocno zażenowany tym wystąpieniem ( _)

Przecież ten will i am, czy jak mu tam, po prostu poniżył Polaków i okazał brak jakiegokolwiek szacunku dla widowni. Zamiast zająć się robieniem show przez cały koncert latał z telefonem i nagrywał sam siebie, jakby to on był najważniejszy w całym tym przedstawieniu. Domyślam się że jednocześnie prowadził jakąś relacje live na socjalach.. To skandaliczne i nie do przyjęcia, zwłaszcza grając za tak duże pieniądze.

Możecie się śmiać, ale ten mierny band, który swoje czasy świetności ma już dawno za sobą, nawet nie dorasta do pięt naszemu Zenkowi Martyniukowi. Ten przez cały koncert zachowywał się nienagannie. Mucha, smoking, brak krzykliwych i prowokacyjnych zachowań, przed samą dwunasta zaszczycił nas wspaniałą piosenka o miłości. Klasa i profesjonalizm.

Jeszcze ignorant chce nas uczyć solidarności, roznorodnosci i szacunku pytając na Twitterze - Where is the love? XD
- Nas, kraju, który w rok przyjął kilka milionów uchodzcow z ukrainy
- nas, kraju, który tylko dzięki swojej jedności ponownie odzyskał niepodleglosc
- nas, jednego z najbardziej bezpiecznych krajów na świecie, gdzie nie wybuchają bomby i nikt nie gwałci kobiet na sylwestra jak w Koloni
- nas, kraju, gdzie homoseksualiści poza możliwością zawierania małżeństw mają takie same prawa jak reszta obywateli i nie muszą obawiać się prześladowań ani "lekcji latania z wieżowców"..

I nawet mimo tego lewacy nadal na Facebooku spamują profil BEP i pytają : "Och, naprawdę? chcecie wystąpić w tej reżimowej TV i wspierać ten katotaliban?" Łapać ich wszystkich i golić do zera bo to zdrajcy polski.
#bekazlewactwa #bekazpisu #muzyka #blackeyedpeas #lgbt #ukraina #rosja
Pobierz h.....4 - Fajnopolacy już robią ze szczęścia pod siebie bo Black Eyed Peas strollowal...
źródło: comment_1672573421Yj01VJ1oeP7ostptJvrDrX.jpg
  • 70
tylko Polakom źle we własnym kraju. Każdy Amerykaniec, chińczyk i ktokolwiek inny kto wizytuje nasz kraj jest nim zachwycony i zaskoczony tym jak bardzo jest tu bezpiecznie. ¯\(ツ)/¯


@heterodewiant44: Byłem między innymi w Turcji, Rosji czy Białorusi. Nikt mnie tam nie zaatakował za bycie Polakiem, muzeami byłem zachwycony, ogólnie widać grupy ludzi, które siedzą razem w restauracji i w dobrym humorze jedzą obiad. Dzieci się bawią na placach zabaw. Czyli mam
Bo dla przeciętnej osoby jest bezpiecznie, ale dla osób LGBT niestety nie.


Dla osób z odmienną orientacją płciową Polska jest tak bezpieczna, jak towarzystwo w którym się poruszają.

Nikt cię na mieście o preferencje nie zapyta. Za to "za kim idziesz" już tak. I szybciej wyłapiesz maczetę na plecy za złe kibicowanie, niż za homo-związek.

Dlatego też sporo z nich wyjeżdża za granicę.


@peszek_leszek: tak, to na pewno przez LPG (
@heterodewiant44: To są własnie uroki internetu. Kiedyś pedofil czy zoofill siedział w swojej jaskini bo reszta społeczeństwa nim gardziła. Dzisiaj w erze internetu nawet takie elementy znajdą kolegów i jeszcze ktoś im będzie boostował ego przez likeowanie jego postów. Mówiąć szczerze to w realu nie spotyka się tylu fajnopolaków i innych oszołomów którzy wszędzie widzą trawę bardziej zieloną niż w PL. Wykop to bańka i tutejsze nastroje nie mają realnego przełożenia
A wcześniej srał na uchodźców i kazał im wracać do Afryki xD


@Tommy__: jakby ci to powiedzieć, Polska z Ukrainą graniczy a z krajami afrykańskimi NO #!$%@? NIE DO KOŃCA XD Więc to nie byli żadni uchodźcy mordeczko zresztą potwierdził to już sekretarz generalny NATO ale ziomeczki Ochojskiej nadal idą w zaparte. Do zobaczenia na wyborach xd