Wpis z mikrobloga

Do wszystkich mieszkających w blokach, którzy (być może) dostali spore podwyżki czynszu. Proponuję prostą akcję, wydrukować i przykleić przy tablicy z ogłoszeniami karteczkę z napisem:
"Jeśli chcesz jeszcze większej podwyżki opłat za mieszkanie, pamiętaj, aby w tym roku zagłosować na PIS"

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 14
Proponuję prostą akcję, wydrukować i przykleić przy tablicy z ogłoszeniami karteczkę z napisem:

"Jeśli chcesz jeszcze większej podwyżki opłat za mieszkanie, pamiętaj, aby w tym roku zagłosować na PIS"


@SVCXZ: proponuję więcej #!$%@?ć o biednych uchodźcach na granicy z Białorusią pływających 7 dni w lodowatej wodzie i wychodzacych tylko na 10 minut z wody żeby się wysrać. To pomoże
@SVCXZ: i w szkole też będziesz polecał nauczycielom pisać kartki 'nauczycielu młody jak chcesz jeszcze większe podwyżki to głosuj na pis"? lepiej się zająć tym na co masz wpływ i nie tracić energii na przekomarzanie się w tematach w których nic nie zdziałasz
@Kroledyp: @Relkin: właściciel mieszkania na 4 piętrze zlecił robotnikom remont, pękła jakaś rura i sąsiadowi z 3p zaczęło kąpać z sufitu XD to był weekend, ekipy remontowej nie było, właściciel w Stanach, w końcu ktoś zakręcił wodę w całej klatce na 3 dni, to się stało w sobotę nad ranem, a woda wróciła dopiero w poniedziałek wieczorem
@Relkin: nie wiem jak to z kosztami było, bo mnie nie zalało, tylko sąsiada z 3 piętra, ale obstawiam, ale do tej pory mnie ciekawi jak rozwiązali sprawę kosztów