Wpis z mikrobloga

  • 1
@janznetu: do poniedziałku może poczekać prysznic sam w sobie ale zawór od cieplej nie idzie do samego końca i tak calkiem mocno to kapie. Liczyłbym ze predziej znajdę nowa baterie niż kogoś ze wspólnoty żeby mi zawór naprawił
  • Odpowiedz
  • 84
@Assiduus: a zdajesz sobie sprawę ze zadałem najzwyklejsze w świecie pytanie bo #!$%@? akurat potrzebuje coś ze sklepu z hydraulika????!!!!!!!! #!$%@? zachowujecie się jakbyście mieli po 15 i wszystko wam w domu stary sam robił. Niektóre branże również działają 1 stycznia W NOWY ROK bo są wypadki ze są potrzebne. Ja tez na 10 #!$%@? do roboty bo taka branża i nie zdziwiłbym się gdyby gdzieś był jakiś sklep budowlany otwarty
  • Odpowiedz
@spac234

a zdajesz sobie sprawę ze zadałem najzwyklejsze w świecie pytanie bo #!$%@? akurat potrzebuje coś ze sklepu z hydraulika????!!!!!!!!


Nie. Jestem alienem i nie zdaje sobie sprawy z tego, że w Polsce 1 stycznia jest nowym rokiem i większość takich marketów jest zamknięta. Przepraszam, że moje IQ jest wyższe od twojego. ()
  • Odpowiedz
@spac234: zawór musisz kilkukrotnie zamykać i otwierać. Kula obrosła kamieniem i trzeba ją rozruszać. Nic na siłę.
Jak to nie pomoże i nadal zawór przepuszcza, to robisz tak:
Zakrecasz zimną i ciepłą wodę
Otwierasz gdzieś kran z ciepłą wodą, żeby miała gdzie odplywac na czas zaślepienia baterii prysznicowej.
Odkrecasz węża od baterii i pod uszczelkę w wężu dopasowujesz monetę (z tego, co kojarzę, to 2gr pasują). Czyli z węża wyciągasz uszczelkę
  • Odpowiedz