Wpis z mikrobloga

  • 16
@Assiduus: gościu po co ty się tutaj dalej udzielasz? Czy ty jesteś tak smutnym człowiekiem ze naprawdę pierwszego stycznia W NOWY ROK!!!!! nie masz co robić tylko się pocić nad pisaniem takich głupot? Ja mam świadomość #!$%@? obi castorama i leroy są zamknięte ale zadaje pytanie bo może gdzieś wyjątkowo ktoś się ze będzie otwarte i tyle
  • 1
@janznetu: walczyłem długo już niestety z tym zaworem a że plastikowy motylek to się w końcu jedna cześć ulamala :) nie chce już mi się męczyć z tym może do rana nie zbankrutuje od kilku litrów i znajomych wypytam czy ktoś jakiejś zaślepki po prostu nie ma
walczyłem długo już niestety z tym zaworem a że plastikowy motylek to się w końcu jedna cześć ulamala :)


@spac234: Zaworki Valvex właśnie do tego służą żeby je ułamać gdy trzeba zakręcić wodę :) Proponuję zakręcić wodę w całym mieszkaniu, walnąć pół litra i obudzić się w poniedziałek.
@NoMoreTearsJustSmile: Łechtaj dalej swojego ego komentując większość wpisów łaknąc plusów, bo kiedyś tam moja opinia nie była zgodna z twoją narracją i to cię boli do teraz. Także twoją jedyna linią obrony jest oczernianie mojej osoby. Zobacz na swoje znaki interpunkcyjne. Nawet nie potrafisz dostosować się do tego co ci podpowiada windows. Heloł!( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KondominiumKatoSocjalistyczne: Ta atencyjna "kobieta" @NoMoreTearsJustSmile ma ból dupy o to, że wyraziłem swoje szczere i cyniczne zdanie temat jej "spersonalizowanej" postaci, która się tutaj udziela. Księżniczka zderzyła się z bolesnym faktem, że nie każdy facet będzie smyrał ją po odbycie, więc jej jedyną linią obrony jest to, że jestem świrem i mizoginem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@janznetu: głowica zgaduje wtedy będę przeciekać. W słuchawce prysznicowej mam taki tryb ze zamyka wszystkie oczka i wtedy właśnie zaczynało ciec z głowicy
@BrainMalfunction: Kultura w moim życiu jest pierwszorzędną kwestią, jeśli chodzi o stosunki międzyludzkie. Jeśli ktoś pała do mnie antypatią i szuka zwady, to nie pozostaję bierny. Nie pozwalam sobie na to, aby ktoś wchodził mi na głowę tylko dlatego, że jest kobietą - czy to w życiu wirtualnym albo rzeczywistym. Mam wyznaczone standardy i będę ich przestrzegał, czy to się komuś podoba czy nie. Nie mam zamiaru ulegać poprawności politycznej, bo
Kultura w moim życiu jest pierwszorzędną kwestią


@Assiduus: Widać na pierwszy rzut oka

Nie pozwalam sobie na to, aby ktoś wchodził mi na głowę tylko dlatego, że jest kobietą - czy to w życiu wirtualnym albo rzeczywistym. Mam wyznaczone standardy i będę ich przestrzegał, czy to się komuś podoba czy nie. Nie mam zamiaru ulegać poprawności politycznej, bo ktoś jest bi, homo ,hetero czy innej orientacji seksualnej. Zważywszy na to, że
B.....n - > Kultura w moim życiu jest pierwszorzędną kwestią

@Assiduus: Widać na p...

źródło: comment_1672545328mPeBnLwIPcJ0DVkVgzBzN0.jpg

Pobierz