Wpis z mikrobloga

Moje przewidywania na rok 2023:

- wojna się zakończy (szacuję, że koło wakacji, ale w ostateczności bliżej końca roku)
- papież Franciszek przejdzie na emeryturę (a być może nawet umrze), nowym papieżem zostanie Polak, kardynał Konrad Krajewski
- inflacja trochę przyhamuje, nie będzie już 15% we wrześniu.
- stopy procentowe najpierw bez zmian, pod koniec roku obniżki
- wyjaśni się sprawa Iwony Wieczorek
- nowy wykop 2.0 wciąż nie powstanie i ogromna część wykopków przejdzie do #hejto
- moderacja dalej będzie kontrolowana przez Orlen, ale w mniejszym stopniu (zmienią agencję PRową)

Plusujących zawołam za rok i sprawdzimy czy miałem rację.
#wydarzenia #polska #swiat
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marcel_pijak: przewidywania na podstawie obecnych wydarzeń, a jedno czego nas ostatnie lata powinny były nauczyć, to żeby spodziewać się co roku czegoś nowego. Tyle, że wojna i zaraza już były. Teraz chyba pora na jakąś plagę.
@marcel_pijak:

- wojna się zakończy (szacuję, że koło wakacji, ale w ostateczności bliżej końca roku)


Ja strzelam, że wrócą do statusu quo jak przed wojną, może ograniczą ataki militarne, ale to tak bardziej na jesień

- papież Franciszek przejdzie na emeryturę (a być może nawet umrze), nowym papieżem zostanie Polak, kardynał Konrad Krajewski


Ciężko wyrokować jak będzie z jego zdrowiem, ja stawiam, że jeszcze trochę wytrzyma. Ale na pewno papieżem nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcel_pijak: ja już dzisiaj mogę Ci powiedzieć, że racji nie masz ( ͡° ͜ʖ ͡°) No wykop 2.0 nie powstanie, ale to nie trzeba być żadnym jasnowidzem aby to przewidzieć. Inflacja i stopy też prawdopodobne, no i ta Wieczorek. Reszta bzdury.