Wpis z mikrobloga

Wszystkiego dobrego w nowym roku Mirasy. Często czytam tutaj, ze Polacy są #!$%@? i dokonują złych wyborów politycznych. Polityków nie zmienimy, oni dostosowują sie do oczekiwań wyborców. Uważam, ze jedynie wyborców możemy edukować. Ja sam po studiach z geodezji wylądowałem w ręka w dupie. Przydałby mi sie wtedy ktoś kto mną pokieruje, wesprze, pokaże droge. Czego powinnismy uczyć ludzi? „Rozwiązywanie problemów, zamast wkuwania na pamięć?” To ze zarabiasz pieniądze tworząc produkty(które rozwiązują problemy). Albo sprzedajesz swój czas za pieniądze? Albo ze warto planować i mieć wizie swojego życia w wieku 60 lat? Czego byście uczyli ludzi wchodzących na rynek pracy, aby mieli lepiej od was? #polska #praca #polityka
  • 2
@bacpi: Niestety, na wykopie moim zdaniem coraz trudniej o ciekawą dyskusję na niebanalny temat. Podzielam zdanie że obecni (i poprzedni, i poprzedni poprzedni) politycy to już stracona sprawa (tym samym nieco usprawiedliwiam wyborców - wybór między dżumą a cholerą ;) co nie zmienia faktu, że Polacy głosują przeważnie "od prawego do lewego" - przeważnie na partię opozycyjną do jakiejkolwiek "obecnie" rządzącej, mało który rząd III RP się utrzymał na dwie kadencje).