Wpis z mikrobloga

Pytanie czy w waszych padach #ps5 też te adaptacyjne triggery hałasują jak się przestawiają np. w #cyberpunk2077 przy zmianie biegów podczas jazdy?

Tak bardzo czekam aż wyjdzie kolejna wersja tej konsoli i sprzedam ten badziew, porażka generacyjna, łudząc się ze może kolejna będzie lepsza. (,)
  • 6
  • Odpowiedz
@nostalgiwolf: Tak wyłączyłem je, w moim odczuciu są dość rozpraszające i irytujące przy dłuższej grze, kiedy przy każdym przestawieniu wydają z siebie dźwięk, zakładam ze to też od gry zależy, kiedy one tak skaczą konfiguracją, a w cyberpunku mam wrażenie ze dobitnie co się w grze nie robi to one się przestawiają i hałasują.

Co do pada, swoje zadanie spełnia, nawet jest wygodniejszy w trzymaniu i sam bajer adaptacyjnych triggerów jest
  • Odpowiedz
@SaliMike: To zależy od gry. Są gry, które wykorzystują je w dobry sposób (np. Gran Turismo), są też gry które wykorzystują je byle jak i przez to bardziej irytują niż cieszą. Niestety tak już z fajnymi funkcjami w padach bywa, że pomijając gry od producenta konsoli, to wykorzystanie tych funkcji jest różne, czasem dobre, czasem beznadziejne. W Cyberpunka na PS5 nie grałem, ale skoro twierdzisz, że to irytuje to zapewne jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nostalgiwolf: Tak wyłączyłem je, w moim odczuciu są dość rozpraszające i irytujące przy dłuższej grze, kiedy przy każdym przestawieniu wydają z siebie dźwięk, zakładam ze to też od gry zależy, kiedy one tak skaczą konfiguracją, a w cyberpunku mam wrażenie ze dobitnie co się w grze nie robi to one się przestawiają i hałasują.


Co do pada, swoje zadanie spełnia, nawet jest wygodniejszy w trzymaniu i sam bajer adaptacyjnych triggerów jest
  • Odpowiedz