Wpis z mikrobloga

Znacie może ludzi którzy puszczają fajerwerki o jakiejś losowej godzinie w sylwestra? Np o 17, 20 itp? Zawsze się zastanawiam kim są tacy ludzie. Czym się zajmują, co robią w wolnym czasie, jaką mają przeszłość, jakie wykształcenie, czy mają rodziny, zwierzęta a przede wszystkim czy mają mózg, który działa prawidłowo. Zastanawiam się bo nie mogę zrozumieć co prowadzi ich proces myślowy do stwierdzenia, że to dobry pomysł.

Zdjęcie "niepowiązane" to tylko koteł poszedł się skulić pod biurkiem bo mu zimno.... Do tego cały czas się oblizyje zapewne dlatego, że smakował mu obiadek.

#sylwester #pokazkota #koty #zwierzeta #fajerwerki #nowyrok #zalesie
Pobierz pepepanpatryk - Znacie może ludzi którzy puszczają fajerwerki o jakiejś losowej godzi...
źródło: comment_1672503334rbgHEL9IUkTMTtin2F1J7c.jpg
  • 36
@FrauWolf: No - raz w roku vs. twoje napieprzanie psem czy innym sierściuchem biegającym samopas dzień w dzień bo pańcia nie potrafi zapanować.
Jeśli dla ciebie człowiek stoi na równi z jakimś futrzakiem, to idealnie się wpasowujesz w takiego zakłaczonego różowego
@tellet: Jakiekolwiek tłumaczenie, że Twoja generalizacja jest bezpodstawna i po prostu dziecinna również mija się z celem, a zamiast wydawać grube pieniądze na fajerwerki przydałoby się to wydać na jakiś słownik języka polskiego, żeby używać poprawnie słów. Jesteś prostakiem bez wyobraźni czy empatii, mam nadzieję, że kiedyś dojrzejesz na tyle, by to zrozumieć ¯\_(ツ)_/¯
@tellet: Nie mam żadnych zwierząt. Nie trzeba mieć psa, żeby zachowywać się jak cywilizowany człowiek. Jak na razie, to tylko ty "napieprzasz" na wykopie komentarzami promującymi znęcanie się nad zwierzętami, homofobie i cholera wie, co jeszcze. Na szczęście za chwile nie będziesz już miał możliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pepepanpatryk: wczoraj puszczałem o 18 z dzieciakami, o 20 juz spały, a namawiały do rakiet juz od samego rana. Podaj mi poprawną godzinę o której powinienem strzelać żebym na przyszly rok wiedział. Aa.. i nie zapomnij podać swojego procesu myślowego uzasadniającego jedyną słuszną godzinę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FrauWolf: "znęcanie" xD
Znęcają to się zakłaczeni ludzie trzymający ogromne bydlaki w mieszkaniach albo koty w osiatkowanych balkonach xD

Na szczęście za chwile nie będziesz już miał możliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co, byłaś w serwerowni i pracowałaś ciężko?
A co, byłaś w serwerowni i pracowałaś ciężko?


@tellet: Patrząc na twoje komentarze i wpisy, odnoszę wrażenie, że ty byłes na nocnej zmianie i Michał cię skrzywdził.