Wpis z mikrobloga

@Obronca_Przegrywow
@Slavcel
@Fekalny_okuratnik:

jakie #!$%@?? Skoro sedno jego wpisów było prawdą.
Że co do zasady lepiej jeśli facet ma penisa większego (a nawet dużego) niż mniejszego (czy po prostu małego).

W dużym stopniu prawdą były wpisy o kobietach z Polski, tzw. p0lakch i ich wyborach seksualnych. A heheszkami mogły być liczby/statystyki wielkości "buzdyganów" czy który aktor/twórca kina/sportowiec ma dużego. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@spiegelglas: Bo to było głębokie przesłanie kahuny, które potrafiła zrozumieć tylko garstka. W gąszczu humorystycznych wpisów i pisania o wielkich pałach jeśli ktoś potrafił czytać między wierszami to dostrzegał w tym prawdę, tylko była ona ukryta. To była po prostu prawda o rzeczywistości ubrana w satyryczny i przerysowany humor. Mianowicie tak jak właśnie napisałeś - duży khutas pełni ogromne znaczenie w kwestii związków i życia seksualnego, a posiadacze mikrusów najczęściej są
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik:

robił też zajebisty kontent filmowy. Sam po parę tytułów sięgnąłem. Co do np. tytułów sylwestrowych to dzięki niemu dowiedziałem się o filmie Dziwne dni (Strange days), który sobie potem obejrzałem.
Szkoda też, że mało go na hejto.
  • Odpowiedz