Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem tego narzekania na #orlen.

1) Regulowanie cen służy temu, żeby nie było chaosu i paniki na rynku. Jak wejdzie wyższy VAT, prognozowane wydatki na 2023 r. pozostaną niezmienione. Dzięki temu #logistyka wie, czego się spodziewać. Polska odpowiada za 1/3 #transport w całej UE. Chaos cenowy nie jest pożądany, te firmy muszą mieć stabilność. Tak działają #korpo, czego 13-letnie mireczki mogą nie wiedzieć.

2) Ceny nie są aż tak wygórowane. Reszta UE płaci podobne pieniądze. Nie manipulujcie. Jak pojadę na inne stacje, to wcale nie zapłacę mniej, bo najpierw musiałbym do nich dojechać, a to koszt dla mnie, to co mi po różnicy 17-25 groszy w DE czy SK? Poza tym sami widzicie, jakie ceny na WSZYSTKICH stacjach, transport musiał zdrożeć i stacje paliwowe nie uciekną przed kosztami. Tak samo jest z tankowcami.

3) Poza tym, kurde, otrzymujemy produkt premium. Nie Vervę, ale mowa o stacjach. Byłem dziś na MOPie z Orlenem. Kierowcy mają tam raj. Mnóstwo pysznego jedzenia, Konkret Burger faktycznie robi robotę. ;) Wyszedłem najedzony za 16 złotych. W McD zapłaciłbym 30 zł i wyszedłbym głodny. Zupki, placki, pizze, czułem się, jak na londyńskim lotnisku. Skądś muszą mieć pieniądze na taki wysoki standard. Chcesz luksus, to płać.

Stacje Orlenu są najlepsze w Polsce. Czysto, schludnie, bogata oferta, bistro & dyskont w jednym. Czekam na uruchomienie noclegów i dalszy rozwój.

To samo jest w Skandynawii. Płacisz więcej za paliwo i wyższe podatki, ale otrzymujesz coś, czego reszta Europy nie ma. To jest mądre zarządzanie firmą.

#polska #paliwo #gospodarka

Mirki z #zycietruckera pewnie potwierdzą.
Pobierz red7000 - Nie rozumiem tego narzekania na #orlen.

1) Regulowanie cen służy temu, żeb...
źródło: comment_1672491179h7r5NKZTJOXBLtNHBpCsWp.jpg
  • 17
Regulowanie cen służy temu, żeby nie było chaosu i paniki na rynku.


@red7000: dlatego był chaos bo #orlen nagle podniósł ceny paliw.

Jak wejdzie wyższy VAT, prognozowane wydatki na 2023 r. pozostaną niezmienione.


@red7000: Tak, wpływy z VAT wpływają dla państwa i w teorii służą obywatelom i partii, zyski z wyższej marzy służą orlenowi i partii.

Dzięki temu #logistyka wie, czego się spodziewać


@red7000: spadku cen po sztucznym nakręcaniu
Stacje Orlenu są najlepsze w Polsce. Czysto, schludnie, bogata oferta, bistro & dyskont w jednym. Czekam na uruchomienie noclegów i dalszy rozwój.

To samo jest w Skandynawii. Płacisz więcej za paliwo i wyższe podatki, ale otrzymujesz coś, czego reszta Europy nie ma. To jest mądre zarządzanie firmą.


@red7000: Post był mądry, ale do tego momentu xDDDD
Naprawdę uważasz, że #!$%@? polaczków przez Orlen jest spoko, bo przynajmniej na Orlen Cafe można
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@red7000: Jedzenie Fakt, mega spoko, stan stacji benzynowych w Orlenie faktycznie wysoki, większość starych stacji przeszła remont, jak mam robić 2 to wolę na Orlenie bo jest czysto. Tak bym tankował na Orlenie ale za to co odwalają z cenami to nie tankuje proste.