Wpis z mikrobloga

Skończył się w końcu remont na strefie saun w Aquaparku przy Borowskiej i nie wiem kto z super rady programowej opiniowal kafelki, ale mocno się nie zna na swojej robocie.
Dali na środek prysznice multimedialne w liczbie sztuk 4 i teraz jak ktoś z nich wyjdzie i się przejdzie kawałek kafelki się robią śliskie. Przy basenie po lewej stronie od wejścia widziałem już jedno piękne rozjechanie nóg. Przy większym ruchu dopiero musi być cyrk.
Naprawdę nikt w tym #wroclaw w obiektach miejskich nie potrafi myśleć? Chociaż w sumie to pytanie retoryczne...
  • 8
@Darth_Gohan: Te kafelki są tragiczne. Duże, gładkie i jak jest na nich chociaż troszkę wody o co nie trudno w takim miejscu to są bardzo śliskie. Ale... postawili żółty potykacz z informacją o śliskiej podłodze? Postawili, to o co chodzi? Co nie? :)
Jeszcze gorzej wygląda sytuacja z ogrodem saunowym, zrobili 6 wielkich identycznych saun obok siebie i praktycznie nikt z nich nie korzysta, nie ma w nich nic ciekawego. Nooo,
@coopereq: Dzisiaj była zamknięta ta największa wewnętrzna - czyli bodajże Korkea. Czemu? Don't ask. Po prostu zamknięta.

Co do Kelo to chyba po remoncie w końcu w niej nie wieje w środku xD

Z zamkami w szatni to widzę że coś tam ponaprawiali w tych sektorach gdzie ja korzystam bo zniknęły naklejki i szafki z których dwa tygodni nie mogłem korzystać dzisiaj już były dostępne.

Natomiast fakt z tymi uchwytami w
@Darth_Gohan: moze jest slisko, ale przynajmniej jakis znajomek ratusza pozbyl sie kafelków ( ͡º ͜ʖ͡º) a cene za nie zaspiewał unijną ( ͡º ͜ʖ͡º)

salatki wypasione w bufecie, a tu jacys chlopcy w krotkich majtkach narzekajo ( ͠° °)
@Darth_Gohan: te płytki to mniejsza ale jakie to jest chamstwo w stosunku do klientów że milion złotych żeby 4 prysznice postawić to mają ale żeby wodę zagrzać to nie ma. Dzisiaj to już 10 minut nie szło w zewnętrznym wytrzymać.