Wpis z mikrobloga

Tak ogladalem ostatni film Machaja jak Krzychu przyjechal i jakos tak rzucilem okiem na film Polish Man Traveller ... 2 filmy z tego samego dnia. Co rzucilo mi sie w oczy? To, ze calkowicie inna perspektywa pokazania Siny i Krzycha.

W przypadku Adama zostala pokazana tylko jak gotuje ze Srejle a potem przy stoliku siadla kolo Krzycha w czym nie ma naprawde nic dziwnego.

Co rzucilo mi sie w oczy, to jest to, ze Krzychu (razem z Sina) i PolishManTraveller pojechali sobie na obiadek na plaze. Krzychu i Sina na jednym skuterku a on na drugim. Niby siadl Krzuchy przy stoliku Polishmana razem po jednej stronie, ale zastanawiajace lekko jest to czemu tak razem pojechali. Nie bylo Adama, Srejle ani nikogo innego tylko oni 2 + Traveller.

Adam bardziej kryje sie z contentem, bo wie, ze zona Krzycha go oglada? Ta rodzina w ogole przyjezdza czy nie? Watpie coraz bardziej. #raportzakcji #raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
Distri_guy - Tak ogladalem ostatni film Machaja jak Krzychu przyjechal i jakos tak rz...

źródło: comment_1672483971WnpL6LfxjmGXEzVEBIF0p6.jpg

Pobierz
  • 15
@Distri_guy: Obiadek, Krzychu usiadl kolo Travellera

Ogolnie moze to byc po prostu tak, ze pracodawca zabral pracownice ze soba na jeden dzien do Adama zamiast dac jej dzien wolnego w stolicy zeby odpoczela. Moze po prostu czysta relacja biznesowa tam jest, ale z drugiej strony Krzychu jest ~45 lat? Od Ponad roku w kraju gdzie bialy jest atrakcyjny, bez kobiety a no wiadomo, potrzeby jakies tam seksualne kazdy ma i to
Distriguy - @Distriguy: Obiadek, Krzychu usiadl kolo Travellera

Ogolnie moze to by...

źródło: comment_1672484326VFT8QyvHuNO0QOZ23WM5PC.jpg

Pobierz
@Miskagnoju: istnieje istnieje, bo mozna znalezc artykul o Krzychu i jego zonie na jakiejs tam kanadyjskiej stronie z newsami. Mysle, ze poczatkowo moze i byl temat jej przylotu zeby zaczac w nowym miejscu, ale jak czas mijal... tak i inne rzeczy :) Osobiscie nie wierze, ze juz ktokolwiek tam przyleci do niego (moze dzieci kiedys w odwiedziny), ale zauwazcie, ze zainwestowal w kuchnie usprawniona i restauracje i tego nie zostawii po
@Miskagnoju: tak mi się wydaje ,że traktuje ją mocno z " góry " . Przy tym sam jest mega syfiarzem, śmierdzącym fajkami w tej swojej spelunie.Ja robi tymi śmierdzącymi rękami od petów jedzenie to mam odruch wymiotny. Po drugie niemowa Srejle w niczym nie jest lepsza niż Sina. Mnie to tej dziewczynu żal. Jeśli czuje się w miarę dobrze z tym wszystkim to niech sobie tak żyje. W Azji inne standardy