Wpis z mikrobloga

Siemandero wszystkim,

ostatni dzień roku 2022 więc chciałbym w tym miejscu podziękować obserwującym mój autorski tag #numbrekomenduje i plusującym treści muzyczne jakie tu udostępniam oraz ogólnie niżej zawołanym za plusowanie, komentowanie i wymianę spostrzeżnień na kanwie całego okresu działania mojego tagu.

@ruskizydek @Sunivia @raeurel @fajnyprojekt @Rzeszowiak2 @moby22 @Theo_Y @PanzerCancer @PiccoloColo @poloyabolo @KKK1987

W tym roku niestety ale zaniedbałem trochę temat muzyki na mirko za co przepraszam, bardzo żałuję i obiecuję poprawę.
Chciałbym też podziękować, że ostatnio kilka osób dołączyło do współtworzenia mojej playlisty na spotifaju; w przyszłym roku mam w planach też się bawić w ten sposób i prosić Was o dzielenie się perełkami jakich nie znam jeszcze.

Zareklamuję tutaj też mój kanał na YouTube - Michał Dekadentysta na którym wrzucam moje adaptację utworów w estetyce Slowed & Reverb (a przynajmniej tak brzmiące); zachęcam do subskrypcji i pisania jeżeli macie jakieś prośby - chętnie je zrealizuje w tak zwanym "czasie wolnym".

Dziękuję za ostatnie 365 i zapraszam na kolejne.

natomiast dziś szeruję utwór do którego mam bardzo szczególną sympatię Pink Floyd - Comfortably Numb

#muzyka
uncomfortablynumb - Siemandero wszystkim,

ostatni dzień roku 2022 więc chciałbym w...
  • 3