Wpis z mikrobloga

@Roman_Polanski społeczeństwo które zedrze z Ciebie w podatkach aby zasponsorować jej bombelki z 500+. Społeczeństwo które stygmatyzuje samotnych kawalerów od piotrusiów panów, niedojrzałych, mniej wartościowych, wrogich (według niego egoistycznie zbierają tylko na siebie co przeczy przyczynianiu się do dobra wspólnego jakim jest wychowywanie kolejnego pokolenia podatników-roboli, albo przysługiwanie się p0lce. Bo wiadomo, że jak wydajesz hajs na sukienki i kosmetyki dla kobiety to jesteś użyteczny i dobrze robisz ale jak wydasz go
@suche_gacie no ja kolejny rok zbierania. Tak do 40stki będę zbierał, a potem przyszpanuje przed jakąś 35latką w moim peaku smv. Wezmę ślub, ona zabierze mi dom w wyniku rozwodu, który razem postawimy głównie za moje pieniądze i będzie tam mieszkać z bombelkami. Oczywiście nie biologicznie moimi, bo zrobi sobie je wcześniej z ładniejszymi partnerami. Trzeba mieć jakiś plan na życia. Przynajmniej mama będzie ze mnie dumna, przecież od zawsze uczyła, że
Społeczeństwo które stygmatyzuje samotnych kawalerów od piotrusiów panów, niedojrzałych, mniej wartościowych, wrogich


@Ksut_Melodi: co takiego?
Społeczeństwo stygmatyzuje wszystkich mężczyzn, ze specjalnym traktowaniem samotnych nie spotkałem się.
Rodzina to co innego, ale publicznie nie widziałem tego.
no ja kolejny rok zbierania. Tak do 40stki będę zbierał, a potem przyszpanuje przed jakąś 35latką w moim peaku smv. Wezmę ślub, ona zabierze mi dom w wyniku rozwodu, który razem postawimy głównie za moje pieniądze i będzie tam mieszkać z bombelkami. Oczywiście nie biologicznie moimi, bo zrobi sobie je wcześniej z ładniejszymi partnerami. Trzeba mieć jakiś plan na życia. Przynajmniej mama będzie ze mnie dumna, przecież od zawsze uczyła, że kobiety
@sqlserver tak, wszystkich ale nie wszystkich równo. Jednych mniej innych bardziej, a jeszcze innych wręcz gloryfikuje (pięknych i bogatych). Jak jesteś stulejarzem 30 lvl co nigdy nie zaruchał, nie masz znajomych i grasz w gry to społeczeństwo pluje na Ciebie bardziej niż na ojca 2 dzieci harującego w januszexie na nie i swoją Panię.
@sqlserver państwo jest potężnym chadem biseksualistą. Piepszy wszystkich młodych jak Bóg, a facetów to najbardziej. Kobiety lecą na takich fuckboyów, więc nic dziwnego, że im ono wystarczy. Państwo do #!$%@? i wybierania hajsu. Idealny mąż. Szczególnie dla starych bab z 14 emeryturką na którą sobie nie zasłużyły i nie zapracowały.
@sqlserver widzisz tylko hejtujących, a obok nich są ludzie którzy nic nie robią. Tak samo jak obok julek są brzydkie baby które nie mają aż tak kolorowo (chociaż i tak lepiej od przegrywa). Nie wszystkie kobiety są tak samo wynoszone pod niebiosa. Jedne dziewczyny są ładniejsze to tak, a inne brzydsze albo przeciętne to tylko troszkę.
@sqlserver ich przyjaźnie są o wiele płytsze od męsoich przyjaźni ... to tylko z boku tak wygląda, że one ze sobą tak razem itd. A tak naprawdę tam jest tona fałszu. Jest mało ,,dobrych przyjaciółek" tak samo jak u facetów ,,dobrych przyjaciół".
@Ksut_Melodi są nieskończone lepsze niż bycie śmieciem którym wszyscy gardzą.
Boże, człowieku, co ty wygadujesz?
Milion razy bym wolał być teraz na imprezie niż siedzieć teraz w domu, tak jak nie byłem na żadnej imprezie od 2006 roku mając pełną świadomość, że do końca życie nie wydarzy się w moim życiu nic poza pracą i totalną rozpaczą.
Na jakim ty świecie żyjesz?