Wpis z mikrobloga

Dobra Mircy. tu mata składniki na pitce lepszą niż jakakolwiek z lodówki/zamrażarki. Koszt tych składników coś koło 35(chyba) żetonów p0lskich. Wszystko dostępne w biedzie. Nie robić jak w instrukcji placka, tylko jak człowiek w piekarniku. Pewnie było to już wałkowane ale #!$%@? podzielę się raz jeszcze. #pizza #biedronka
Pobierz Nkvdeamon - Dobra Mircy. tu mata składniki na pitce lepszą niż jakakolwiek z lodówki/...
źródło: comment_1672434767U7H9aETVyk1fyZQwhTzEIA.jpg
  • 14
@Nkvdeamon: To salami jest jeszcze do poprawy. Jakiś czas temu był zestaw szynek hiszpańskich chyba za 9 ziko, No złoto po prostu. Btw dodałbym jeszcze szpinak w małej ilości :)
@Nkvdeamon: z ciekawości kupiłem ten spód co masz tam na zdjęciu... #!$%@? weź tego nigdy nie kupuj. 6zł to kosztuje kilogram mąki 0 basi. Do normalnego fajnego ciasta potrzebujesz mąkę, szczyptę drożdży, sól i cukier. To wszystko...
@blackmilk mogę, ale nie lubię. Jak chcę zjeść dobrą pizzę to idę do lokalu, jak chcę zjeść coś na szybko to wybiorę te spody plus dodatki z biedy, lepsze to imho niż jakiś badziew mrożony. Kwestia gustu i chęci ¯_(ツ)_/¯