Wpis z mikrobloga

  • 45
Drugi raz ukończyłem fabułę (CORP). Za pierwszym razem było to ponad 90 godzin (PUNK). Tym razem ponad 130 h. Zrobiłem wszystko co było do zrobienia na drodze którą obrałem. Wybrałem zakończenie Johnnego.
Niesamowicie klimatyczna produkcja, wspaniała historia, postacie no i lokacje. Tak świetnie zbudowanego miasta jeszcze nigdy przedtem nie było i pewnie jeszcze długo nie będzie. To na pewno nie ostatni raz kiedy grałem w Cyberpunk'a
Polecam każdemu z całego serca!
#cyberpunk2077 #ps4 #ps5 #xbox #pcmasterrace #gry #cdprojektred
  • 25
@poczucie_przemijajacej_srody: nie mam pojecia jak komus moze sie chciec przelazic 2x ten rozwleczony liniowy open world xd fajnie ze napisales ktore intro wybrales, szkoda ze nie zmienia one w zasadzie totalnie niczego tak naprawde. mimo tego glowna fabule uwazam za niezla, niestety gra jest miechanicznie #!$%@?, nie dowiozla tez tego co obiecywali, w zasadzie jej najlepszy moment to poczatek i pierwsze 2 misje, pozniej wszystko sie rozpada #!$%@?, gdzies tam fabularnie
@carving85: Ja kiedy byłem już nie do zabicia kombinowałem że strojami, zmieniając na te z gorszymi statystykami na rzecz ogólnej spójności wizualnej. Skupiłem się bardziej na fabulę poszczególnych zadaniach, czynnościach pobocznych, drzazgach, lokacjach czy ogólnie lore całego świata. Czasem przechadzałem się nawet od zadania do zadania pieszo, bo nie mogłem się powstrzymać na widok poszczególnych dzielnic... Sam byłem zdziwiony kiedy zdałem sobie sprawę jak wiele mnie ominęło podczas pierwszego podejścia (92
zmieniając na te z gorszymi statystykami na rzecz ogólnej spójności wizualnej


@poczucie_przemijajacej_srody: to szybko rozwiązałem możliwościa transmogryfikacji. Wszystko co piszesz da się zrobić ale jednocześnie pokazuje to jak daleko CP do świetnej gry. Jest tylko dobrą grą i masą nie wykorzystanego potencjału, bo tak mnie miasto też zachwyca i super się po nim po prostu chodzi/jeździ(dlatego też większość rozbojów zrobiłem przy okazji nie skupiając się na nich).
Ale jeżeli te wszystkie