Wpis z mikrobloga

Ja tak patrząc na te wpisy o Patryku przedstawię jeszcze jedna hipotezę , choć bardzo mało prawdopodobną .
Iwona zaszła w ciążę z tym Patrykiem , nie zwierzała się Ani Matce ani przyjaciółka bo wiedziała że będzie skandal , nie chce mi się też wierzyć że miała tak świetne relacje z Matką jak sądzimy . I w tę feralną noc wiedząc że może gdzieś spotkać Patryka do którego coś czuła chciała mu o tym powiedzieć , chciała wiedzieć czy będzie miała w nim oparcie ? Niestety spotkanie przebiegało nie tak jak sądziła . Patryk nie udźwigną tej informacji bo powiedziała że musi usnąć bo będzie skandal itd . A ona się wkurzyła , zaczęli się szarpać i afekcie On ja zabił . W tej sprawie są dwie opcje , Policja olala temat na samym początku i umyślnie ktoś prowadził to śledztwo na złe tory . Wszystko w tej sprawie jest szyte grubymi nićmi . Morderca jest w najbliższym otoczeniu .
#iwonawieczorek
  • 19
@Bonaparte_34: zgadzam się Ciąża to absolutnie nie koniec świata ,ale patrząc na to że złożyła dopiero co papiery na studia , być może zaczynała robić "karierę " w Sopockim towarzystwie , taka informacja że będzie miała dziecko z kuzynem mogłabyc dla Niej ciosem . Bała się komukolwiek zwierzyć bo by ją zlinczowali a że On był pod wpływem i Ona już prosta i krótka droga do nieumyślnego spowodowania śmierci . A
@LadyRaspberry: bardzo trafny argument dwa w jednym z pierwszych materiałów wyemitowanych w TV jej koleżanka powiedziała , że Iwona była charakterna i gdyby powiedziała z dnia na dzień Matce że się wyprowadza to Ona nie miała by nic do gadania.
@HHokuss: na sto procent są zamieszane w to osoby które były wyżej postawione czy w Policji czy może ówczesnych lokalnych władzach . Tak na logikę o 5 rano w lipcu nad morzem już na prawdę jest widno i kręci się bardzo dużo ludzi . To jest niemożliwe żeby dziewczyna od tak zaginęła tak na prawdę w biały dzień pod swoim domem . Kluczem jest najbliższe otoczenie.