Wpis z mikrobloga

Tak jak myslalem - lesny dziadek Kulesza woli selekcjonera Polaka co by się wodeczki z nim napic i zeby nie podskakiwal. Wsrod kandydatow Jan Urban xD

Chyba mozemy zapomniec o nowoczesnym trenerze z zagranicy. "Prezent od PZPNu" dla Lewandowskiego juz sie laduje xd

Boniek byl narcyzem i popelnial bledy, ale przynajmniej byl obyty, nowoczesny i chcial dobrze dla kadry. Z Nawalka trafił, z Brzęczkiem nie, Sousa mial potencjal ale wybrał ze woli #!$%@? gdzies indziej. To co nam zaserwuje Kulesza to powrot do lat 90 i to bedzie okres zjazdu polskiej pilki.
#mecz #pilkanozna #reprezentacja
  • 21
@klcn123: @assurin: To raz, a dwa, nawet gdyby odszedł do zagranicznego klubu to chłop nie miałby powrotu do kraju. Czym innym jest odejść w taki perfidny sposób z klubu stołecznego czy innego a czym innym jest odejście w taki sposób z drużyny narodowej. Typ nie miałby tutaj życia.
@WhiteRaven12: Przypominam, że ostatni zagraniczny nas wyruchał i wybrał piłkę klubową. Nie wiem skąd pewność, że następny zwiąże się z nami na więcej niż rok. Nastawiliście się na jedną wizję i odrzucacie inne. Może być trener polak, o ile będzie on najlepszym trenerem w państwie.
Boniek byl narcyzem i popelnial bledy, ale przynajmniej byl obyty, nowoczesny i chcial dobrze dla kadry.


@WhiteRaven12: dlatego wziął brzęczka? przypominam że były dobre wloskie nazwiska na stole wtedy.
o ile będzie on najlepszym trenerem w państwie.


@wokub: jaki klub prowadzi akutalnie Polak? Albo mocną reprezentację? Może nie ma dobrych polskich trenerów po prostu.
@Jakovv: Ciężko, żeby byli dobrzy polscy selekcjonerzy, jeśli będziemy wybierać zagranicznych. To nie jest trener klubowy, masz raczej ograniczone możliwości. Dać 4 lata takiemu Skorży i może coś by z tego było.
Ciężko, żeby byli dobrzy polscy selekcjonerzy, jeśli będziemy wybierać zagranicznych


@wokub: typie, my przed całą historię kadry mieliśmy jedynie okresy z holendrem i portugalczykiem. A tak to sami polacy (nawet jeśli smuda to trochę niemiec). Ja mam lepszy pomysł, może niech polski trener się pokaże, nie wiem?
Może niech zacznie się szkolenie młodzieży na poważnie, bo póki co to Polska nie generuje młodych talentów. Zieliński to wypłynął dzięki swoich starym. Szczęsny
@Jakovv: Po pierwsze nie zwraca się do ludzi per "typie". Daje to efekt jakbyś przegrywał wymianę zdań - chociaż nie czuję, żeby była jakaś napięta.
Nie byłem fanem Nawałki, ale chyba nie był on gorszy od Sousy?
Gdzie napisałem, że nie ma boisk? Tzn. Jest problem, że wybudowało się w #!$%@? orlików i większość jest zamknięta na klucz, ale nie powiedziałem, że brakuje boisk.
Odnośnie UCL problemem jest fakt, że jesteśmy