Wpis z mikrobloga

Dużo już zostało napisane o Andrew Tate i Grecie Thunberg, ale poglądy Andrew na temat wody gazowanej, to jest coś, co powinniśmy zachować dla potomności.

Przypominam, że ten człowiek jest idolem dla niektórych xD

#andrewtate #bekazprawakow #neuropa
rzep - Dużo już zostało napisane o Andrew Tate i Grecie Thunberg, ale poglądy Andrew ...
  • 238
  • Odpowiedz
jakim cudem tacy ludzie dochodzą do tak dużych majątków


@Crisu: Głównym źródłem dochodu Tate, jak dochodził do dużego majątku, to było bycie internetowym alfonsem dla web modelek. Cały model biznesowy to był scam, o czym zresztą sam mówił. Teraz zarabia z kursów "jak szybko zostać milionerem" xD
  • Odpowiedz
@p4wl: no byc jest, chodzi o to ze ciezko znalezc bo nie jest to popularny produkt xD w porownaniu do naszego rynku to stwierdzenie ze w uda nie pija gazowanej jest calkiem zasadne
  • Odpowiedz
net worth jest bardzo latwo oszacowac. Opierajac sie chociazby na ilosci jej followersow w social mediach.


W jaki sposób?

Czyli podsumujmy, swoje przekonanie opierasz TYLKO I WYLACZNIE na podstawie tego co greta mowi.

To, ze zlapano ja juz na klamstwach nie ma wedlug ciebie wplywu na jej prawdomownosc i po prostu nalezy jej wierzyc ze robi wszystko charytatywnie.


@RumperPrumper: Tylko ty tu twierdzisz, że jest milionerką, więc do Ciebie należy udowodnienie
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: czyli klasycznie r*chaj jeleni na siano .
Zawsze się zastanawiałem, kto bierze na poważnie takich typów bo to jakbyś poszedł na siłkę i zaczął dyskutować z sebkiem na jakieś powazne tematy.
  • Odpowiedz
sklamala ze musiala siedziec na podlodze poniewaz pociag byl zawalony ludzmi gdy tak naprawde miala wykupiona miejscowke w pierwszej klasie.


@RumperPrumper: Tylko na jednym odcinku:

DB confirmed that Greta had travelled first class between the cities of Kassel and Hamburg. Greta responded swiftly, suggesting that DB had overreacted to her tweet by inferring that she had criticised the company for running an overcrowded service.

Contrary to their claim that she had
  • Odpowiedz
@RumperPrumper Zastanawiam się skąd się biorą tak głupi i irytujący ludzie. Mam nadzieję, że jesteś jakimś kacapem z farmy trolli, a nie, że mieszkasz w tym samym kraju co ja. Jeżeli nie jesteś kacapem z farmy trolli, to zajebiscie mi smutno, że tacy ludzie mają prawa wyborcze w tym kraju.
  • Odpowiedz
do czego przyznala sie juz po przylapaniu na klamstwie. ¯_(ツ)_/¯


@RumperPrumper: Jezus xD Przecież siedziała na tej nieszczęsnej podłodze przez większość podróży. Also, czy to naprawdę takie ważne? Całość wygląda jak nieporozumienie z DB xD
  • Odpowiedz
@RumperPrumper odwracasz kota ogonem, najpierw coś pleciesz o milionach Grety, a jak Ci piszą, żebyś podał źródło swoich rewelacji to wklejasz screen #!$%@? wie skąd a potem każesz komuś udowadniać, że ona nie zarabia milionów xD skończ waść wstydu oszczędź
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: wkleilem zrodlo screena. Chcesz innych zrodel to wpisz "greta thunberg income" i poczytaj podobne dane z wielu innych zrodel.
Kim ty jestes zeby chciec zabierac mi prawa wyborcze? Kazdy ma takie same prawa w panstwie demokratycznym. Nawet taki ignorant i lewak jak ty.
  • Odpowiedz