Wpis z mikrobloga

Mam do was pytanie, gdzie kupujecie swojej #rozowepaski złotą biżuterię. Nie orientuję się za bardzo jakie są teraz ceny, a chciałbym kupić jakąś złotą bransoletkę albo złoty naszyjnik (najlepiej próba 585). W internecie jest sporo wyprzedaży ale czy warto czy lepiej iść do jakiegoś jubilera, a może ktoś ma doświadczenia z lombardem?
#zloto #jubilerstwo #bizuteria #inwestycje
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Kupuję sobie sama. Uwielbiam wspierać lokalnych jubilerów, tylko nie szukam u nich czegoś nowoczesnego a raczej klasycznych i ponadczasowych modeli. Poza tym jak zdarzy się okazja to Aparat, ale też tylko stacjonarnie. Zazwyczaj mocno się tam przepłaca. Na internecie jest dużo biżu, mimo to szukam tam tylko inspiracji bo szczerze nie ufam większości stron jeśli chodzi o zakup prób złota powyżej 375. Jeśli szukasz czegoś po taniości to na spokojnie możesz zajrzeć
  • Odpowiedz
@Wujek_McKwacz: ja kupuje sobie w lombardach na allegro. Kupiłam tak kilka pierścionków i na razie się nie nacięłam. Wszystkie były wypolerowane, ale trzeba czytać opisy. Szukałam kiedyś "zastępczej" obrączki w małym rozmiarze i stacjonarne nie było kompletnie niczego. Dlatego szukam online.
  • Odpowiedz