Wpis z mikrobloga

#gimbynieznajo #davidbowie #spaceoddity #kiciochpyta #pytanie #staregry #staregrybylylepsze #gry

OSOBA KTÓRA PODA MI POPRAWNY TYTUŁ GRY (którą opisuję poniżej) OTRZYMA ODE MNIE: "Johnnie Walker Black Label 0,7 l" lub jakąś inną szkocką w podobnej cenie.

"Nagrodę" wysyłam paczkomatem lub dostarczam osobiście jeśli to będzie osoba z Warszawy!

A poniżej opis - czego szukam.

Miraski szukam pewnej gry komputerowej (przygodowej chyba). Gra była wydana chyba na początku XXI wieku, choć może to też być końcówka XX wieku.

Była to "kosmiczna" w sensie futurystyczna gra przygodowa w widoku trzeciej osoby w 3d (jeśli dobrze pamiętam).

około 12-15 lat temu może więcej/może mniej grałem w demo tej gry... Nigdy nie miałem w rekach pełnej wersji.

Przypomniała mi się ta gra, podczas słuchania piosenki David Bowie - Space Oddity.

Ponieważ sound track tej gry (a przynajmniej ta jedna piosenka od Davida Bowiego) występowała w tej grze!!!!!!!! ;-)
  • 13
Dziękuję wszystkim, którzy podali poprawny tytuł! :-)

Pierwszą osobą, która podała poprawny tytuł i tym samym zwycięzcą jest: @JazonArgo !!!!!!!!

Zgłoś się na priv - jestem uczciwy i nagroda Ci się należy! Nigdy bym tej gry nie znalazł!!!

Gierka jest na STEAMie i właśnie ją zakupiłem :-D Młodość mi się przypomniała - chociaż tylko w demo tej gry grałem.