Wpis z mikrobloga

Nie bardzo czaję ekscytację z aresztowania #andrewtate . Nie jestem jego fanem ale oglądałem jego filmy bo próbowałem zrozumieć na czym polega jego piramida finansowa.

Od dawna było wiadomo, że chłop siedzi w rumunii i to jest jego baza działań. Było wiadomo, że prowadzi kasyna, ma jakieś czarne biznesy. Wprost tego nie mówił ale łatwo było się domyśleć, że handluje panienkami. WIĘC WIELKA I DZIELNA RUMUŃSKA POLICJA ODKRYŁA PO MIESIĄCACH, ŻE TATE KTÓRY PROWADZI KASYNA W ICH KRAJU PRZEBYWA W RUMUNII XD

Nie wiem czy fota z lokalną pizzerią była przydatna. Z tego co widac po jego filmikach to on się rozbija po różnych domach, czasami tygodniami siedzi u kogoś innego więc pizza mogła być złym tropem. Prędzej wnerwił kogoś wyżej w rumuńskiej mafii więc nasłali na niego policję.
Pobierz SzubiDubiDu - Nie bardzo czaję ekscytację z aresztowania #andrewtate . Nie jestem jeg...
źródło: comment_1672391744kibNbeeSuhO2xzBgrxK7kv.jpg
  • 7
@SzubiDubiDu masz racje, chodzi tu o mafię, gość się chwali, jakie to ma kontakty, nawet jak wszyscy wiedzą, że masz takie kontakty to zwyczajnie nie chwalisz się nimi publicznie.

Poza tym takie rzeczy lubią ciszę, a jeżeli gość ostatnio trendował, a teraz już w ogóle przez beef z greta wbił się do topu, to po prostu pałka się przegła
Prędzej wnerwił kogoś wyżej w rumuńskiej mafii więc nasłali na niego policję.


@SzubiDubiDu: 100%

Jeszcze to zdjęcie jak go wyprowadzają w kajdankach, ktoś dosłownie czekał żeby je cyknąć. i oczywiście najgorsze możliwe zarzuty których nigdy mu nie udowodnią ale gówno już zostało rzucone i ślad został xd