Aktywne Wpisy

ziomgaltestowy +70
Zatrudnili u mnie zoomera i to ile on p----------a kasy to głowa mała. Jego zycie idealnie opisuje konsumpcjonizm 21 wieku i "problemy" z jakimi młodzi się obecnie mierzą.
Koles codziennie zaczyna dzień od energetyka z żabki. Zamiast zrobić swoje jedzenie to kupuje jakies wykwintne gotowce albo zamawia z restauracji do biura XD Po południu wlatuje 2 energetyk albo jakies picie też z żabki, gdzie ceny są w skrócie mówiąc p------e. No i w
Koles codziennie zaczyna dzień od energetyka z żabki. Zamiast zrobić swoje jedzenie to kupuje jakies wykwintne gotowce albo zamawia z restauracji do biura XD Po południu wlatuje 2 energetyk albo jakies picie też z żabki, gdzie ceny są w skrócie mówiąc p------e. No i w

dybers +10
#gielda Do czego używacie AI na giełdzie oprócz analizowania spółek? Ja ostatnio sobie zrobiłem agenta, który codziennie eksportuje csv z stock screenera TW. Lista zawiera smieciuchy, które danego dnia mocno padły. Potem dostaje krótki raport co to za spółka i dlaczego spadła. Znacie jakieś inne ciekawe zastosowania?





Od dawna było wiadomo, że chłop siedzi w rumunii i to jest jego baza działań. Było wiadomo, że prowadzi kasyna, ma jakieś czarne biznesy. Wprost tego nie mówił ale łatwo było się domyśleć, że handluje panienkami. WIĘC WIELKA I DZIELNA RUMUŃSKA POLICJA ODKRYŁA PO MIESIĄCACH, ŻE TATE KTÓRY PROWADZI KASYNA W ICH KRAJU PRZEBYWA W RUMUNII XD
Nie wiem czy fota z lokalną pizzerią była przydatna. Z tego co widac po jego filmikach to on się rozbija po różnych domach, czasami tygodniami siedzi u kogoś innego więc pizza mogła być złym tropem. Prędzej wnerwił kogoś wyżej w rumuńskiej mafii więc nasłali na niego policję.
źródło: comment_1672391744kibNbeeSuhO2xzBgrxK7kv.jpg
PobierzPoza tym takie rzeczy lubią ciszę, a jeżeli gość ostatnio trendował, a teraz już w ogóle przez beef z greta wbił się do topu, to po prostu pałka się przegła