Wpis z mikrobloga

Witajcie :D
Rok minął i tak jak mówiłem robię ostatnie #chwalesie swoimi zakupami do kolekcji. Może jak coś wpadnie ciekawego to raz na jakiś czas wrzuce (jakbym teraz wcale nie wrzucał raz na jakiś czas xD) nie przedłużając życzę wszystkiego dobrego w 2023 żeby chociaż nie był gorszy niż ten i poprzedni.

Jedziemy:
xbox series s + pad – kupiłem to na jakieś (chyba) promce od sprzedawcy Allegro. Mam xsx więc xss jest kupiony typowo do kolekcji, nawet go nie otwieram, leci na półeczkę :)

Playstation 3 fat cechc04 – to mój trzeci wstecznie kompatybilny fat (i siódmy fat ogółem xD), ale tym razem produkcji japońskiej (a nie chińskiej) i co ciekawe na rynek europejski, a nie azjatycki. Zachowany w naprawdę świetnym stanie, przyda się na pewno wymienić w nim pastę i przeczyścić, ale to już w dalszej perspektywie

New Nintendo 2ds – mam już zwykłe Nintendo 2ds, ale chciałem kupić coś z większym ekranem, Zabawa zaczęła się jak przeglądałem oferty z pudełkiem w stanie bdb – ceny poleciały nieźle w górę, jeszcze parę lat temu kosztowały kilkaset złotych, a teraz dałem za niego tyle co kosztował ten xbox series s z padem xd. Nie ogarniam dalej rynku Nintendo, nawet jeśli założymy, że gry i konsole są droższe przez to, że są rzadkie na naszym rynku to gryzie się to z cenami gier na switcha, który jest bardzo popularny na świecie i (tak to odbieram) w Polsce. No ale konsolka jest, aktualnie gram w Alpha Sapphire i jest dobrze :D

Luigi Mansion – remaster z gamecuba, taki resident Evil 1 tylko w interpretacji Nintendo :D w krótkich sesjach gra jest naprawdę przyjemna

Pokemon Gold & Silver – gameboy color był moją pierwszą i jedyną przez wiele lat konsolą, a pokemon Gold pierwszą i jedną z niewielu gier jakie miałem. Te dwa remastery na 3dsa są kupiony typowo nostalgicznie, bo nie mam zamiaru ich odpakowywać (inna sprawa, że mimo że sprzedane jako nowe po cenie nowej chyba już nie są do aktywacji, bo kod wygasł)

Xenoblade Chronicles X Limited Edition – grinder mmo offline – idealna gierka dla mnie :D chociaż czytałem, że jest trudna. Nie mam za dużego doświadczenia z tą serią – mam xenoblades definitive edition na switcha, ale jeszcze nie odpaliłem, a słyszałem, że lepiej zacząć od tej definitive (mimo, że nie są ze sobą powiązane)

Warcraft 3 Frozen Throne – świetny dodatek do świetnej podstawki. Brakowało mi big boxa z dodatku, więc w końcu go kupiłem

Diablo 2 Pan Zniszczenia – jak wyżej

Call of Duty Modern Warfare 2 + steelbook – w cody gram tylko dla kampanii, a ta była wyborna :D wolniej się rozkręca niż poprzednia seria MW (bo w dwójce już był atak ruskich na Stany), ale to dobrze. Filmik po napisach sprawił, że już nie mogę się doczekać MW3 :D

yokai watch x2 + jakaś gierka disneyowa – gry dorzucone do new nintendo

World of Warcraft + dodatki – sentymentalnie kupione pudełka do kolekcji, cały czas zbieram się do powrotu, może w 2023 roku na steam decku? zobaczymy

Gothic 2 – last but zdecydowanie not least – zacząłem powolutku zbierać platynową kolekcję i nie mogło zabraknąć Gothica 2 :D i to w dobrej cenie, bo często na allegro są w cenie 200+

Pozdrawiam i do zobaczenia :)

Liczba sprzętu: 5 (+3)
Tytuły na Playstation 3: 29
Tytuły na Playstation 4: 23
Tytuły na Switch: 2
Tytuły na Playstation 5: 21 (+1)
Tytuły na xboxa 360: 7
Tytuły na xboxa classic: 5
Tytuły na xbox series x: 1
Tytuły na PSX: 1
Tytuły na PC: 146 (+7)
Tytuły z gazetek = 17
Tytuły na wiiU = 1 (+1)
Tytuły na 3ds = 6 (+6)

Łączna liczba zdobytych gier w 2022: 260(+15)

#grykomputerowe
#gry
#hobby
#playstation5
#xbox
#zmauseremprzezgry
#pcmasterrace
#kolekcjonerstwo
#wiiu
#nintendo
#playstation
Pobierz Kar98k - Witajcie :D
Rok minął i tak jak mówiłem robię ostatnie #chwalesie swoimi za...
źródło: comment_167239139713JV2DHl96GVic1ZSK9iB9.jpg
  • 11
@Kar98k: Czy jesteś gotów na wyzwanie dla swojego mózgu? ???? Przedstawiamy grę Brain Show - rozrywkę dla całej rodziny, która pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę i zabawnie spędzić czas! ???? Podobnie jak w grach takich jak "Buzz!" czy "Wiedza to potęga", Brain Show polega na odpowiadaniu na pytania z różnych dziedzin, od historii po nauki przyrodnicze. ???? Bądź jednym z pierwszych, którzy zagrają, zapisując się na listę oczekujących już teraz! Zaufaj