Wpis z mikrobloga

@cherrz: o to mi chodziło. Generalnie co tam się dało to mam wyłączone. Mimo to non stop mi się pojawia. Nie wiem co on tam lokalizuje co chwila.
  • Odpowiedz
@Wizun: być może jakaś apka, posprawdzaj jakie apki mają dostęp do lokalizacji i wyłącz tym, które nie potrzebują tego do szczęścia
  • Odpowiedz
@asdasdce2w: ja tylko ładuje 20-90/80 często używam indukcji, ale poza tym to mocno eksploatuje telefon. Choć na te obietnice jak to nie srajphoni ma supcio baterie to generalnie dupy nie urywa.
  • Odpowiedz
@Wizun: nie patrz na to, ja miałem przez 8 miesięcy 100%, a potem w tydzień 6% spadło xD
Używaj, potem najwyżej sie wymieni baterie na promce
  • Odpowiedz
@Wizun: Na indukcji masz wyższą temperaturę podczas ładowania niż przy ładowaniu zwykłą ładowarką a temperatura też wpływa na żywotność baterii
  • Odpowiedz
@iquiet: wiem, ale wyższa temp osiągasz dopiero przy wysokim % naładowania gdy opór wew baterii rośnie, to samo dzieje się również na kablu.
Natomiast nawet ładując 15w indukcyjnie ze sprawnością 50% tego ciepła wydzieli niewiele, że nie brałbym tego pod uwagę.
  • Odpowiedz
wiem, ale wyższa temp osiągasz dopiero przy wysokim aładowania gdy opór wew baterii rośnie


U mnie najwyższa temperatura jest do 80% podczas ładowania. 80-100% telefon jak i ładowarka są chłodne
  • Odpowiedz
@Wizun: Akurat jeśli chodzi o usługi systemowe to samolocik domyślnie jest wyłączony i się nie pojawiają. Sprawdź Na samym dole w usługi systemowe.
  • Odpowiedz
@Wizun: ale ja o tym że usługi systemowe nie pokazują Ci się jako samolocik bo to jest domyślnie wyłączone. Jeśli Ci się pokazuje samolocik często to zapewne Google Mapy sprawdza twoją lokalizację bo zezwoliles.
  • Odpowiedz
@forest23: ustawiłem dla GM gdy używam apki i nadal to samo. Jedyna opcja jaka mi do głowy teraz przychodzi to widzet pogody tylko na cholere tak często i czego nie jest widocznd to jako apka pogoda tylko miejsca.
  • Odpowiedz
@iquiet: Mierzyłeś? Ilość ciepła, a temp to co innego, druga sprawa to właśnie dlatego od 80 do 100% ładuje się najwolniej, bo algorytm ogranicza moc ładowania by nie doprowadzać do dalszych wzrostów temp i akumulacji większej ilości ciepła.

@GrafikaUltraHaDe: mam zamiar go sprzedać i kupić kupić 15 ultra, pod warunkiem, że nie będę musiał więcej jak 3k dopłacać. No i zależy co tam nowego w 15stce będzie.
Inna sprawa, że
  • Odpowiedz