Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że tag #szczecin obserwuje już prawie 1,5k osób, a ja nigdy nie widziałem żeby jakoś wpis miał chociaż z 50 plusów? Nie mówiąc nawet o ilości osób piszących i komentujących, bo to garstka użytkowników jest, mówię o głupim kliknięciu plusika.

Nie liczę wpisów które mimo że dotyczyły Szczecina, to poruszały jakiś gorący temat czy ogólnie były po prostu jakimiś memicznymi wpisami albo aferą, bo to bardziej plusy się zdobywa pomimo tagu Szczecin a nie dzięki niemu i plusują ludzie którzy w ogóle tagu nie obserwują.

Mówię o takich typowo szczecińskich wpisach.
  • 25
@Tytanowy_Lucjan liczyłem na ciekawą dyskusję i większy odzew ale bez przesady i parcia, żeby biegać po forach tematycznych o grach, jak widzisz nie płacze, że fora umarły i absolutnie nigdzie w internecie nie można porozmawiać merytorycznie o grach, tylko że na wykopie z tym słabo, więc przestałem obserwować tag xD
@krucjan: Więc co cię motywowało do wrzucania tu recenzji skoro widziałeś, że w ciągu 20 minut i paru plusów nikt ich nie znajdzie, ani nie będzie pamiętał?


@Tytanowy_Lucjan I właśnie taka forma mi odpowiada bo pisząc właśnie chciałem sobie podyskutować z ludźmi a nie żyć tym. Nie jestem aż takim wielkim hobbystą i recenzentem, że chciałbym, żeby ta dyskusja była zarchiwizowana i przytaczana później przez lata, nie uważam też że jest
@Tytanowy_Lucjan a no i warto dodać, że plusem takiej firmy jest szybkość, jak na przykład siedzisz na postoju w taksówce i się nudzisz, to jak przyjdzie ci temat do głowy to na wykopie zaczniesz dyskusje i po kilku minutach ktoś ci odpowie, możesz podyskutować chwilę i za chwilę wrócić do roboty.
Natomiast na forum dyskusje toczą się bardzo powoli, jak chcesz pogadać o pierdołach to możesz zapomnieć już w ogóle o temacie