Wpis z mikrobloga

@krakers123: Troche się boje tej samodzielnej księgowości (chyba że nie chodzi Ci o to gdzie samodzielnie wszystko wypełniasz i wysyłasz). Nie mam z tym aboslutnie żadnego doświadczenia, i na temat przepisów też zielonego pojęcia nie mam, a z tego co czytam to to polskie prawo to jak kalejdoskop
@pionas1337: ja polecam ifirma. Jak zakładasz konto to przydzielają Ci księgową. Ona się z Tobą kontaktuje, odpowiada na wszystkie Twoje pytania, za rączkę Cię prowadzi co jest potrzebne itd. Później tylko dodajesz przelewy i jak zamkniesz miesiąc to masz policzone gdzie jaki przelew masz zrobić (ZUS, US). Jak coś dodatkowego potrzebujesz się dowiedzieć to kontaktujesz się z Twoją przydzieloną księgową. Jak ma urlop to zawsze ktoś ją zastępuje w pilnych sprawach.
@pstrokatasroka: półtorej roku już będzie. Na wszystkie pytania i moje wątpliwości odpowiedziała sprawnie. Więc ogólnie jestem zadowolony. Ale jak sam zauważyłeś, ryczałt z jedną faktura to nie jest jakiś skomplikowany przypadek.

Ja dodatkowo mam VAT 0 bo klient z USA więc jeszcze ogarnia mi przekierowanie nadpłaconego VAT na poczet dochodowego. Też bez problemu powiedziała co i jak.

Ogólnie nie narzekam