Wpis z mikrobloga

Jak sobie poprawić algorytm wyświetleń na tinderze?

Wydaje mi sie ze nie jestem jakiś brzydki (na oko 6 - 6.5/10) bo czasami wpada mi jakiś match 7+/10, a mimo to rzadko kiedy ktokolwiek mi sie pojawia w zakładce z polubieniami (mam golda, wiec widze)

Dodam tez ze nie mieszkam w duzym mieście, ale przy zasięgu 50km (rzeszow rozpoczyna sie od okolo 40km) i raczej powinno być lepiej

#tinder #podrywajzwykopem
  • 13
  • Odpowiedz
@essos: dales sie oscamowac
Tinder to scam i nie myśl, że jest inaczej

Chcesz pogadać to załóż se konto chada. Dużo spermiarzy zaczelo tak robic a polki nie maja za wiele inteligencji takze no
  • Odpowiedz
@Protectorx: Fakt, jest to scam. Kto to widzioł, zeby płacąc za golda nadal miec problemy z wyświetleniami.. #!$%@?ć to gowno. Dobrze ze chociaz kupilem taniej z brazyliskiego zrodla, ale i tak sie nie oplacalo. A ktos za to gowno placi nawet po 600zł na pol roku...

Brakuje dobrej konkurencji. Na badoo tez ceny #!$%@? w kosmos
  • Odpowiedz
@zar222: Koleś 3/10 (i to jeszcze w tym regionie) nie dostawałby absolutnie żadnych par.
@essos: Możesz spróbować ustawić lokalizację w jakimś większym mieście blisko i potem ją ukryć, skoro masz Golda. Laski z miast często ustawiają sobie zasięg na do 10 km. Ale koniec końców apki to trochę loteria.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@LowSodium Zmienilem lokalizacje na Warszawę w vpn na kompie i w ciągu kolo godziny przybylo mi 8 lajków i jedna para z laską okolo 6/10 z mordy, ale gimnastyczka więc ogolem nie jest zle i sama do mnie pierwsza napisala.
Pierwsze zdjecie ma z wystawionyni cyckami, wiec ciekaw jestem czy chcialaby sie ruchać

A te wszystkie co mam w polubieniach to raczej bym wywalił
  • Odpowiedz