Wpis z mikrobloga

@adibor Posłuchaj ptysiu, bo nie będę się powtarzał. Mnie inteligencja nie insteresuje, to wasza broszka, wy sobie spijacie z dziubeczków jak to INTELIGENTNI nie jesteście a potem i tak grzecznie zakładacie na twarz mas(on)eczki i się szczepicie nieprzebranym preparatem. Tyle warta ta wasza "inteligencja".
@Kryspin013: Czyli jak ktoś coś zrobi #!$%@? to mogę powiedzieć "zrobiłeś x jak baba" bo to nie ma nic wspólnego z kobietami i nie jest wcale nacechowane? Spoko. O, albo będę mówił "small tits energy" albo najlepiej "loose vagina energy" i nikt się nie zesra, nie?


@hehexdlollmao: Co to ma do rzeczy? Raczej jak ktoś #!$%@? wszędzie big dick energy i szydzi sobie z innych jaki to on nie jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stale_prawo: ale się zesraleś chłopie xD musiało dotknąć skoro Cię tak boli pocisk na jakiegoś anona XD u nas też się tak mówi że ktoś sobie np. rekompensuje małego fiuta wielkim samochodem i nikt o to nie płacze
@hehexdlollmao: w tej całej dyskusji najzabawniejsze jest to z jakim zapałem odpisujesz.

Najpierw wsadzacie w ryj komuś bodyshaming względem mężczyzn, potem okazuje się, że ktoś zwyczajnie przekręcił popularny wśród pillowców tag, którego między innymi Tate używał, więc znów zmieniamy sposób obrony, byle tylko wyszło, że Greta zła, lewactwo złe
w tej całej dyskusji najzabawniejsze jest to z jakim zapałem odpisujesz.


@Wink: bo już mam dość bycia obywatelem drugiej kategorii z powodu nieposiadania cipy, najbardziej #!$%@?ł mnie pobór gdzie niby tak walcząca o równość lewica pokazała swoje prawdziwe oblicze (razem z dosłownie każdym #!$%@? posłem w całym sejmie)

a z resztą jaki ty masz #!$%@? problem z kimś z zapałem broniącym swojego zdania xD no przepraszam, że nie klęknąłem do pały