Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 19
105,2 - 7,0 - 11,1 - 9,2 - 6,9 - 4,1 = 66,9

I wracam z co tygodniowym raportem na wypoka po chorobowej przerwie. Tym razem zgłaszam się z 38.3 km wynikiem :)

Dzisiaj miałem pecha, a fajna traska mi się zapowiadała :/ Miałem mieć wypad do Czech, ale z powodu opóźnienia się autobusu komunikacji miejskiej nie zdążyłem na pociąg :/ Potem miał być wypad do lasu, ale autobus miał zły kierunek jazdy i do niego nie wsiadłem (dopiero jak zamknął drzwi zrozumiałem, że to ten autobus na który czekam). No to poczłapałem sobie na luźny spacerek.

Wczorajszy spacerek za to miałem fajny, bo do Rezerwatu przyrody Łężczok. Jest to unikalne miejsce na mapie kraju z powodu ptasiej bioróżnorodności. Niestety, z uwagi na to, że mamy teraz zimę to mało ptaków widziałem, ale na wiosnę jest to raj dla ornitologów i wszystkich tych, którzy lubią kontakt z naturą. Jednakże obszar, po którym można "legalnie chodzić" jest dość mały i ostatnio za dużo turystów tam się zrobiło - może być to wynikiem tego, że od jednej strony są dwa dość pojemne parkingi, gdy kiedyś, jak tam regularnie na rowerze jeździłem to ich nie było.

W ciągu tych spacerów zdobyłem 2 nowe kwadraty - byłoby więcej, gdyby wypad do Czech się udał, ale trudno - nie zawsze się ma to, co się chce ()

Taguję #slask bo może ktoś z tego rejonu nie zna jeszcze tego miejsca, a to jest błąd. Warto tam zajrzeć nawet o tej porze roku ( ͡º ͜ʖ͡º)

W załączniku zdjęcie z wyżej wspomnianego rezerwatu

#ksiezycowyspacer #chodzenie #chodznaspacer #ruszmirko #ruszwykop #chodzzwykopem #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Pobierz Draakul - 105,2 - 7,0 - 11,1 - 9,2 - 6,9 - 4,1 = 66,9

I wracam z co tygodniowym rapo...
źródło: comment_1672318989qbVRv10PONuBAAxpgfm8GR.jpg
  • 1