Wpis z mikrobloga

Z takich ciekawostek jak to p0lskie janusze znają się na motoryzacji i każdy zna się na samochodach... Bo przecież każdy facet musi znać się na samochodach, a jak nie, to jest taką #!$%@?ą jak ja, która nie zna nazw modeli BMW innych niż E36 XD

Jechaliśmy sobie z chłopakami na robotę do Niemca jakimś Trafikiem albo tym podobnym Mercedesem, aż zaczęło się palić na desce, że za wysoka temperatura oleju. Zjechaliśmy na jakiś najbliższy postój, chłopy zajrzały pod maskę i okazało się, że wiatraki od chłodnicy nie działają.
Ja się zabrałem do knajpy na kawkę i kanapkę, bo nic tam po mnie, skoro każdy zaczął się wymądrzać co mogło jebnąć, a ja się na autach nie znam zbyt specjalnie.
Wracam z kumplem za jakieś 20 minut, a oni nadal stoją i drapią się po głowach, trzeba dzwonić po lawetę do mechanika, itp.

Spytałem, czy bezpiecznik sprawdzili, i okazało się, że żaden na to nie wpadł... Szybko wpisałem w google, który to odpowiada za wiatraki (na obudowie nie było info, a tylko numeracja, a instrukcji nie mieliśmy) i tak, to był bezpiecznik... Kupiliśmy na stacji i pojechaliśmy dalej xD

#ciekawostki #motoryzacja #samochody #oswiadczeniezdupy


  • 3
99% z tych domorosłych mechaników mających wiedzę z forów znają się na samochodach tak, że nigdy nie życzę nikomu by od takiego kupił samochód


@kapitan_knur: najgorzej to kupować od forumowicza - pasjonata marki/modelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)