Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 157
Polaków to ciężko zadowolić.
Przez tyle lat nikt dobrze sprawy nie ruszał a wręcz ją utrudniał swoim brakiem profesjonalizmu to było źle.
W końcu jak przyjechała prawdziwa policja (nie wiem czy jedyna profesjonalna w naszym kraju) czyli AX i pruje wszystko jak się da to jeszcze gorzej. W końcu sprawę mają profesjonaliści, którzy robią to co do nich należy bez układów/ukladzików.

Po tylu latach posprzątanie tego bagna musi trochę trwać.

Napewno sobie ktoś stwierdził "wiecie co nie mamy co robić w święta jedziemy nad Bałtyk pokopać trochę zimą plażę co wy na to?"( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chyba większość wykopków i ludzi na Facebooku (te śmieszne grupki) myśli, że w USA to wpada policja federalna patrzą na zwłoki i już znają mordercę. Z Jackowskim czy jak temu magikowi na czele.

#iwonawieczorek #polska #policja #magdazuk
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@kynx: tak ale jak poczytasz komentarze w stylu "ale co oni tam szukają jak zwykle polska policja nie wie co robi" to kur### człowieka trafia. Przeczytał jeden z drugim dwa artykuły w necie i uważa się za profesjonalistę.

AX nie takie sprawy już rozwiązywało i jest jedyną poważaną polską jednostką (komórką jak zwał tak zwał) policji za granicą więc myślę, że doskonale wiedzą co robią.
końcu jak przyjechała prawdziwa policja (nie wiem czy jedyna profesjonalna w naszym kraju) czyli AX


@Caracas: czemu uważasz że AX jest taka super. Bo jak się trochę poczyta o ich śledztwach to można odnieść odmienne wrażenie.