Wpis z mikrobloga

Nie słuchajcie pieprzenia spadkowiczów.
Najgorsze, ze znów w ch*** ludzi może znów zostać na peronie czekając na cud, spadki cen których nie ma i najpewniej nie będzie. A spada jedynie siła nabywcza waszych oszczędności.

Ja to myślę, ze te wszystkie miki i inne typy to są:

a) trolle internetowe - specjalnie piszą takie głupoty żeby innych władować na minę / żeby inni mieli gorzej niż oni.
b) landlordzi - żeby cały czas ktoś od nich wynajmował, a w międzyczasie oni sami kupują zniechęcając innych, żeby mniejsza konkurencja na rynku była?
c) faktycznie są bez mieszkań i wierzą w te swoje wysrywy pocieszając się nawzajem, najgorsze #przegryw z tagu?

Serio, nie wiem co jeszcze mogłoby być więcej ?

#nieruchomosci
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CaptainSparrow na tagu jestem dopiero od roku bo wcześniej nie było mnie poprostu stać więc nawet nie obserwowałem rynku. Wiem, że wszystko odjechało od 2019 ale mówi się trudno, wtedy nie było mnie stać. W 2021 zacząłem się rozglądać i to jest nieprawdodpobone jak ludzie kupowali nieruchy. Rezerwacje i sprzedaże na nowych osiedlach wpadały z dnia na dzień, ludzie kupowali dziury w ziemi. Obecnie nie oczekuje spadków tylko unormowania sytuacji. Chce
  • Odpowiedz
spadki cen których nie ma i najpewniej nie będzie


@CaptainSparrow: uwielbiam to p---------e - inflacja jest oficjalna 17%, prawdziwa znacznie wyższa, ceny w ujęciu złotówkowym stoją w miejscu a wykopek p------i "spadku cen nie ma i nie będzie".
  • Odpowiedz
@LifeReboot: Wszedłem właśnie na forum buduj sie i gość pisał, że po kontakcie z biurem, dostał info, że nowy etap osiedla wizjonerów w Krakowie na Bronowicach 14.5 k. Inni użytkownicy piszą, że deweloper nie jest skłonny do żadnych obniżek. Ludzie w 2019 kupowali w pierwszych etapach po 7k okolo - gość do mnie do firmy dołączył i mi powiedziął, że tam meiszka i za tyle kupił. Gdzie te spadki? Na
  • Odpowiedz