Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 278
Idolka lewaków stosuje bodyshaming i używa małego penisa jako obelgi? Lewaki na wykopie przyklaskują swojej idolce? Nie jestem zaskoczony. Hipokryzja to drugie imię tych dzbanów.

Teraz wyobraźcie sobie, że czyta to dorastający chłopak, u którego wszystko zmienia się powoli. Potem jak nabawi się kompleksów i popełni samobójstwo to będzie oczywiście wina patriarchatu, toksycznej męskości, kruchej męskości, czy innego feministycznego bożka. Czyli będzie można jeszcze więcej naparzać w facetów, bo tylko o to chodzi lewackim mizoandrystom w tej fałszywej trosce.

#pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #maskulinizm #prawamezczyzn #mizoandria #bekazlewactwa #blackpill #dickshaming #dickpill
Pobierz F.....e - Idolka lewaków stosuje bodyshaming i używa małego penisa jako obelgi? Lewak...
źródło: comment_1672304001X4AtbzYWXpqj5Tfxm81JLe.jpg
  • 124
@Fracture nie ma to jak przejmowac się słowami 19-letniej aktywistki, która jest tylko produktem eko-propagandy, której ktoś pisze scenariusze co ma mówić i jak się zachowywać. Przecież jej pierwsze wystąpienia to była gra aktorska gorsza niż w Trudnych Sprawach. Jakim to trzeba być niezbyt bystrym żeby dać się manipulować zarówno jednej albo drugiej stronie.

Każdy rozgarnięty człowiek ma w dupie twitterowe wpisy celebrytów, Grety, Elonów, #!$%@?ów i A. Dudy, tylko wykopki się
@Fracture: @LordJacobRotshild: @el_loco_crooliko: @1-1-1-1: Small Dick Energy nie ma nic wspólnego z posiadaniem małego penisa.

Ziomek chciał zabłysnąć atakując 19 letnią dziewczynkę, a został zezłomowany w odpowiedzi. Czy wy też próbujecie zabłysnąć atakując ludzi którzy mają o połowę mniej lat od was? ¯\_(ツ)_/¯

Polecam również jego odpowiedź nad którą pracował 10h: "Nie, bo ty" XDDDDD

Potem jak nabawi się kompleksów i popełni samobójstwo to będzie oczywiście wina patriarchatu,
Pobierz I.....e - @Fracture: @LordJacobRotshild: @ellococrooliko: @1-1-1-1: Small Dick Energy...
źródło: comment_16723101748WqKjOs8RCzO1lmzMBvjAi.jpg
@damienbudzik: Ach to taktyczne pominięcie faktu że prowadził handel ludźmi XDDDDD

jak czytam komentarze kobiet pod tym twittem to się mu wcale nie dziwię. Nie podzielam jego działań, ale go rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Na avatarze potępianie przemocy fizycznej wobec mężczyzn, w komentarzu "rozumiesz" przemoc fizyczną wobec kobiet. Naprawdę uważasz że jesteś od nich lepszy? Cyk na czarną
Ach to taktyczne pominięcie faktu że prowadził handel ludźmi XDDDDD


@ItsFine: bo handlu ludzi nie popieram. Ogólnie nie znam Andrew Tate'a, nie obchodzi mnie on.

Na avatarze potępianie przemocy fizycznej wobec mężczyzn, w komentarzu "rozumiesz" przemoc fizyczną wobec kobiet


@ItsFine: nie wiem w jakich okolicznościach Tate bił te kobiety. Nie wiem czy to było w samoobronie czy walczył o swój honor albo jeszcze z innego powodu.

To nie jest tak,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@ItsFine:

Przecież Tate to jest definicja toksycznej męskości. Gościu uważa że gotowanie to najgorsza strata czasu, bije kobiety, zachęca innych do traktowania ich jak podludzi i prowadził nielegalny handel ludźmi w rumuni. W jaki sposób chcesz tutaj dowolną z tych cech podpiąć pod cokolwiek innego?


Nie pisałem tutaj w kontekście tego łysego pajaca, a nastolatków, którzy czytają mizoandryczne wysrywy o penisach w wykonaniu lewaków.