Wpis z mikrobloga

Największe kłamstwo kukoldyzmu to, że przeszłość nie ma znaczenia. Dzięki powszechnej narracji, granica akceptowalnych zachowań jest ciągle przesuwana. Kobiety są namawiane do puszczalstwa, identyfikując to jako wolność i niezależność. Natomiast beciaki tylko przytakują, kiwając głowami. Tymczasem w rzeczywistości obie płcie wolą partnerów z mniejszą ilością doświadczeń. Tolerancja kończy się zawsze w momencie, gdy prawda wychodzi na jaw. Akceptowalna jest jedynie wtedy, gdy się o niej nie myśli i nie wspomina. Żaden facet nie chciałby znać innego mężczyzny, który miał kontakty seksualne z jego partnerką. Żaden facet nie chciałby usłyszeć, co w łóżku robiła jego partnerka z innymi mężczyznami. Żaden facet nie chciałby, żeby jego partnerka miała stały kontakt z swoimi wcześniejszymi mężczyznami. To samo dotyczy kobiet. Kontakty, a nawet samo pomyślenie o byłych partnerkach, jest dla nich równoważne z zdradą.

Moje doświadczenia to potwierdzają. Każda moja była dostawała szału, gdy choćby usłyszała imię poprzedniej. Również każda nie miała problemu, żeby powiedzieć mi cześć na ulicy i zamienić kilka kurtuazyjnych zdań. Jednak, gdy w pobliżu był jej obecny, uciekały w panice. Niektóre chętnie się spotykały już po rozstaniu w tajemnicy przed swoim obecnym. I to pomimo, że było to w miejscach publicznych i do niczego zdrożnego nie dochodziło.
#blackpill
  • 9
@clrs: Dlkatego za młodu będac trzymany pod kluczem i kloszem wiedziałem, że its over jeśli chodzi o związki i w wieku 26 lat zacząłem korzystać z div. Skoro każdy ma przebieg to wolę go zapełnić u siebie prostytutkami. Może wtedy po latach divowania przymkne oko na przeszłość potencjalnej laski. Może. Bo im starszy jestem tym mniej tęsknię do związków, bo teraz to tylko "na poważnie" hajtanie się ect
Żaden facet nie chciałby usłyszeć, co w łóżku robiła jego partnerka z innymi mężczyznami


@clrs: Oraz co zrobiła w toalecie.
Myślisz że kobiety skreśla że srają?
@dondonu: Nom. Mamy przeebane ze względu na łatwy dostęp do seksu dla kobiet. Divy albo sponsoring to jedyny sposób, jeśli chce się dotrzymać kroku w tym wyścigu.
Tolerancja kończy się zawsze w momencie, gdy prawda wychodzi na jaw. Akceptowalna jest jedynie wtedy, gdy się o niej nie myśli i nie wspomina. Żaden facet nie chciałby znać innego mężczyzny, który miał kontakty seksualne z jego partnerką. Żaden facet nie chciałby usłyszeć, co w łóżku robiła jego partnerka z innymi mężczyznami.


@clrs: #takaprawda - żaden facet nie chce słuchać o tym ilu typów pukało twoją dziewczynę albo ile lodów już
Dla niej zakończenie relacji to problem bo zrobiła sobie +1 na liczniku, a podświadomie wie, że to nie tak, że im więcej tym lepiej ( ͡~ ͜ʖ ͡°).


@CloudSpanner: Cope jak #!$%@?. Laski maja w #!$%@? czy zerwą z chłopem czy nie- poszlochaja 2 dni i dalej do przodu. Byłem z laskami na FWB gdzie mowily wprost ze majac materiał na męża beda walic w #!$%@? z
Byłem z laskami na FWB gdzie mowily wprost ze majac materiał na męża beda walic w #!$%@? z ilością bo faceci tego nie lubią a dla kobiet to nie problem bo te seksy nic dla nich nie znaczyły.


@vauecki: Właśnie dlatego napisałem, że podświadomie wie o tym, że to +1 na liczniku to wada bo jak trafi się facet będący materiałem na męża to trzeba będzie coraz bardziej walić w #!$%@?
@CloudSpanner:

Właśnie dlatego napisałem, że podświadomie wie o tym, że to +1 na liczniku to wada bo jak trafi się facet będący materiałem na męża to trzeba będzie coraz bardziej walić w #!$%@? z ilością a im więcej na liczniku tym większa szansa na to, że trafi się gdzieś na byłego który zaśmieje się typowi w twarz, że jego księżnika kiedyś robiła z nim ATM


Dokładnie, świat jest mały i takie