Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Gram prawilnie Rzeczpospolita w #eu4 i mam z misji pod PU Danię, są lojalni itp. W ciągu roku robi im się 1-3 Pretender Rebel wcale nie słaby i muszę mieć stacka wojska cały czas na ich terenie żeby mi nie zabrakło PU. Nigdy nie miałem tak z jakimkolwiek innym krajem, czy to mając PU nad innym krajem Hiszpania, czy Austrią, czy Francją. Z resztą w Czechach, Wegrzech i Litwie też nie było tylu Pretender.
Bug jakiś? Czy jakaś dziwna mechanika w Skandynawii?
  • 7
@wezsepigulke: nie zostaje mi nic innego, ale to rok 16-któryś więc armia jeszcze nie bardzo duża, a #!$%@? to Turas cały czas chce, i tam by się wojsko bardziej przydało niż gdzieś w Skandynawii ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale Ottomani już coraz słabsi także jest do przodu.
@Fevx możliwe że mają jakiegoś disastera, ktory im spawnuje pretender reblesow. Nie wiem czy to da się sprawdzić u subjecta.

Jeśli nie da się sprawdzić a grasz bez ironamana to komenda tag i zmiana kraju na Danie żeby obczaić co i jak. I nie wyłączaj pauzy bo AI ci narobi syfu w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ankhain: a racja, może tak być - to chyba najbardziej prawdopodobna opcja. Ale nie sprawdzę bo ironman. No trudno, kiedyś powinno się skończyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fevx jeśli to jest the counts feud to jesteś w dupie, bo żeby im się ten disaster skonczyl to muszą mieć +3 staba. A to nie jest takie oczywiste dla subjecta. Jeśli ta dania jest mała to może zerwij pu i podbij ¯_(ツ)_/¯.
@Ankhain: nie jest ( ͡° ʖ̯ ͡°) plus ma kolonie - zajmuje całą Skandynawię oprócz kawałka Finlandii. Myślałem, że za pomocą misji RP zrobię sobie PU nad Szwecją, ale w międzyczasie jak ogarniałem trade noda to im Dania podbiła Sztokholm, więc zrobiłem PU Danii. Jakoś wytrzymam do integrity :D