Wpis z mikrobloga

Zajady mi się robią ze śmiechu gdy ruskie trolle płaczą o RZEKOMYCH !! CZASZKACH TOTTENKOPF u pojedynczych Ukraińców

Jednocześnie kacapki nie rozumieją ze Polak widzi i rozumie, ze czerwień, sierp i młot, car czy caryca są symbolami ruskiego społeczeństwa i są czczone przez jego zdecydowana większość.

I przypadkowo się kacapskim trollom zapomina ile milionów Polaków wymordowała ruska zaraza przez lata :D

#wojna #ukraina #rosja
  • 37
  • Odpowiedz
@playand1: pytaj fuhr.. yyy prezydenta Ukrainy czemu ruskim nie zrobili drugiej operacji Barbarossa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@eeehhh: może dlatego, że rozmawiam w cywilizowany sposób i próbuję na spokojnie nakreślić problem
  • Odpowiedz
@Grzesiok: Dlaczego jak mi nie pasuje noszenie nazistowskich naszywek przez żołnierzy ukraińskich automatycznie wpadam do worka podpisanego "ruska onuca"?
Argument że rosjanie lubują się w symbolach zsrr więc naszywki z nazistowskimi czaszkami jest spoko jest przecież identyczny jak usprawiedliwienie napaści rosji na ukraine, tylko odwrócony xD
  • Odpowiedz
@ArekMaupa: Nie mój problem jeśli nie widzisz różnicy między ukraińskimi pojedynczymi debilami (tacy są w PL, USA czy UK), a krajem, który odgórnie i całościowo gloryfikuje zbrodniarzy.
  • Odpowiedz
@ArekMaupa: No cóż. Czytać ze zrozumieniem cie nie nauczę w jeden wieczór.

Chyba że identyfikujesz się jako ruski troll to wtedy wszystko jasne, bo wyraźnie we wpisie napisałem "ruskie trolle".
  • Odpowiedz
@Grzesiok: no i tu udało nam się dojść do mojego pierwszego pytania. Dlaczego każdy kto się spina o noszenie stylizowanego tottenkopfu na mundurze jest dla Ciebie ruskim trollem?
  • Odpowiedz
@ArekMaupa: A gdzie napisałem, że każdy kto o tym mówi jest ruskim trollem?

Wpis odnosi się do RUSKICH TROLLI, którzy na forach czy FB sieją nienawiść jednocześnie delikatnie zapominając o tym, że Polacy doskonale wiedzą czym jest rosja.

Jesteś ruskim trollem? Sam sobie odpowiedz w takim razie czy o tobie pisałem.

Bawi mnie do łez gdy 70 letnia Stanisława Schmidtke, mieszkająca w Berlinie, mająca biało czerwoną flagę w zdjęciu profilowym, wrzucająca
  • Odpowiedz
@Grzesiok: Mam trochę wrażenie że Ty większą część tego co chcesz napisać jednak ukrywasz przed światem skoro dopiero po tylu wiadomościach udało Ci się uściślić że chodzi Ci o trolle na FB xD
Na pewno mam kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem, ale powinieneś chyba przyznać że nie ulatwiasz zadania :D
  • Odpowiedz
ze czerwień


@Grzesiok: Zaś czerwień i czerń są symbolami rezuńskiego społeczeństwa, chyba że o tym magicznie chcesz zapomnieć i udawać że nic się nie stało?
  • Odpowiedz