Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja #polska #obozyzaglady #nazizm
Tak dla podgrzania.

☠ Daily Telegraph publikuje bardzo wzruszające zdjęcie: ukraiński żołnierz całuje swoją córkę, po tym jak po roku nieobecności uciekł na 10 dni z frontu na wakacje do Lwowa.

Szewron dywizji SS Totenkopf brytyjskich dziennikarzy nie obchodzi. Najwyraźniej nie mają pojęcia, co to jest.

Nasi przodkowie wyzwoleni z obozów koncentracyjnych (z wartowniczych których została sformowana tą jednostka), mogłyby opowiedzieć to Brytyjczykom. Ale po co? Każdy wie, że nazistów #naUkrainienie_ma.
smooker - #ukraina #wojna #rosja #polska #obozyzaglady #nazizm
Tak dla podgrzania.
...

źródło: comment_1672248824ZMOTX3gsZXVc7TeGLvT1EF.jpg

Pobierz
  • 60
Szewron dywizji SS Totenkopf brytyjskich dziennikarzy nie obchodzi. Najwyraźniej nie mają pojęcia, co to jest.


@smooker: gwarantuję ci, że jakbyś przeszedł z taką naszywką po centrum londynu, przeszedł przez london bridge, poszedł na Downing Street pod dom premiera i robił sobie zdjęcia - nikt by na ciebie uwagi nie zwrócił

Naszywka z czachą, nie czyni z niego faszysty
@smooker mój przodek wyzwolony z obozu koncentracyjnego w stuthoffie miałby wywalone jaja na jakąś durna naszywkę.

Serio, to nie naszywka a sposób bycia czyni z kogoś ludzkiego ścieku.

Aha i na ukrainie są naziści, tak samo jak w Polsce i niemczech

ja nie wiem kto mówi, że na Ukrainie nazistów nie ma, cała dzika europa wschodnia to wylęgarnia nazioli od polski po Ural


To fakt, ten dziki wschód to nie to samo
@Guwno_Enjoyer: :) :) :) nie wiem czy wiesz, w Niemczech regularnie co dwa lata mają gruba akcje z likwidacja grup nazioli i to w strukturach siłowych :) :) nie mówimy tutaj o kilku najebusach w lesie że swastyka z pryncypalek, tylko grupie wojskowych itp którzy bezpośredniość nawołują do retoryki hitlerowskiej. To że niemcy reagują oznacza tylko to że jest tam z tym duży problem :) :) i regularny. Dużo większy niż