Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O co chodzi mojemu kumplowi ze szkolnej ławki? Jesteśmy rówieśnikami, chodziliśmy do tej samej szkoły dziś jesteśmy po 20, nasz kontakt nie był jakiś "przyjacielski" ot zwykla relacja kolega-kolega = ze szkoły, po gimnazjum jak każde z nas poszło do innej szkoły średniej kontakt oslabł aż do skonczenia szkoły, kiedy chłop chciał zorganizować spotkanie klasowe, ale nikt wtedy nie miał czasu i spotkanie nie pykło, to od tamtej pory kontakt sie urwał az po roku chwile podtrzymalem z nim kontakt az sie pochwalil swoją fura i teraz nie wiem czy typ chcial tylko sie pochwalic, bo zapytal czy chce kupic ja powiedzialem zeby wpadł do mnie, bo chcialbym zobaczyc to auto na zywo zanim kupie i od tamtej pory chłop mnie olał ciepłym moczem XD i mnie ignoruje (nie odpisuje na wiadomości, a na moje komentarze pod jego zdjęciami nie reaguje, choc od innych normalnie tylko na mnie szcza ciepłym moczem) i co mu właściwie chodzi? XDD typ się na mnie obrazil, bo chcialem zobaczyc na zywo auto, ktore chcial mo sprzedać? XDDDDD

#kupujzwykopem #samochody #relacjemiedzyludzkie #pytanie #logikaniebieskichpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63ac43646ee95d57c223c7d0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 3
DrapieżnaTowarzyszka: nikt zdrowy psychicznie nie rozkminia takich rzeczy bo nie ma na to czasu i chęci, dla mnie tacy ludzie jak ty zawsze byli dziwakami, po co się w ogóle nad tym zastanawiasz i próbujesz jak odtrącony pies zdobyć atencję jakiegoś gówno kolegi?
---

Zaakceptował: karmelkowa