Wpis z mikrobloga

@szymool Posłuchaj mnie uważnie, za tydzień o 19:45 masz samolot do Tajlandii. Bilet wyśle Ci 24h przed odlotem na maila. Gdy wyjdziesz z lotniska, usłyszysz Zenka Martyniuka kieruj się w jego kierunku, aż trafisz na swojego kierowcę, pod lewym siedzeniem z tylu jest skrytka, otwórz ją tajnym hasłem : „szymolwtransie” W niej znajdziesz: kilka numerów do okolicznych alfonsów, 30k batów i kluczyki do mieszkania, w którym zrobisz #!$%@? i taką imprezę, że wykopki się zesrają.
Na miejscu nawiążesz znajomości z lokalnymi dilerami, ćpunami, ludźmi pokroju Ludwiczka i innymi popaprańcami bez rozumu i godności, dostarczysz im takie ilości ćpania i alko, że powstanie o tym dokument na Netflixie. Za kasę z donejtów zaczniesz eliminować konkurencje z ulicy i zaczniesz przejmować teren, swoje pracownice wyposażysz w nadajniki i kamerki, dzięki którym widzowie będą mogli śledzić każdy ich ruch, zrobimy interaktywna mapę, która będzie wyświetlać ich lokalizacje, a także teren na którym działasz.
#famemma
Heekate - @szymool Posłuchaj mnie uważnie, za tydzień o 19:45 masz samolot do Tajland...

źródło: comment_1672231134r6HiDMclvZ8OsIWJ1R5fIC.gif

Pobierz
  • 1