Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miesiąc temu zakończyłem związek, który trwał dwa lata. Moja dziewczyna była kompletnie niestabilna. Czasami okazywała mi miłość i nie obchodził jej nikt oprócz mnie, a później z dnia na dzień zmieniała się w zupełnie inną osobę. Zaczynała mnie nienawidzić. Stawała się strasznie toksyczna i agresywna. Czasami miała depresję, a czasami okresy w których była strasznie pobudzona i robiła dziwne rzeczy. Robiłem wszystko co mogłem, żeby czuła się lepiej. Byłem na każde jej zawołanie. A ona obwiniała mnie o wszystkie swoje problemy. Już od dawna czułem, że powinienem to zakończyć, ale nie potrafiłem. Kochałem ją i wiedziałem co będę czuł kiedy się rozstaniemy. Ostatnio zaczęła pisać z byłym, a później flirtować z typem, który kiedyś próbował ją pocałować. W końcu pękłem i znalazłem w sobie siłę, żeby z nią zerwać. Ona teraz spotyka się z tym typem, a ja cierpię w samotności. Najgorsze jest to, że nie mam z kim porozmawiać. Od lat mam problemy z silnym lękiem społecznym przez co nie mam żadnych znajomych. Od dłuższego czasu chodzę na terapię i jest już znacznie lepiej, ale mimo to jest mi ciężko kogoś poznać. Macie jakieś pomysły, co mogę zrobić, żeby nie siedzieć z tym gównem w samotności?
#rozstanie #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63ab5f166ee95d57c223aa51
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem czy Ci to pomoże ale musisz wiedzieć że podjąłeś jedyną słuszną decyzję. Taki związek nie miał szans na przetrwanie dłużej. A jeśli chodzi o samotność... Nie powiem nic odkrywczego ale najlepiej jest znaleźć sobie hobby albo po prostu coś co będzie sprawiało że nie będziesz chociaż przez chwilę myślał o tym wszystkim. Może jakiś kurs? Grafika? Programowanie?
  • Odpowiedz
OP: @TheOneWhoKnocks: Wiem, że nie ma po czym. Uważam, że dobrze zrobiłem odchodząc od niej i powinienem zrobić to już dawno. Po prostu to co czuję nie współgra z tym co myślę. Jestem wysoko wrażliwy i takie sytuacje zawsze były dla mnie trudne. Potrzebuję bliskości a teraz jej nie mam. Wchodziłem w związki z pierwszą dziewczyną, która okazywała mną zainteresowanie i to było moim błędem. Nie zwracałem uwagi na to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania no właśnie. Powtórzę po raz n-ty: jak facet myśli, że nie on wybiera tylko kobiety, to krzywdzi i siebie, i swój związek, i kobietę. Tym razem skrzywdziłeś siebie.
I nie, wcale nie szukam wymówki dla niej, bo jak się zachowała, jak śmieć - tylko jej odpowiedzialność. Twoją odpowiedzialnością jest zadbać o to, żeby nigdy więcej nie miała okazji tak cię potraktować.
Trzymam kciuki.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mirku, czytając Twój opis uważam, że Twoja ex prawdopodobnie cierpi na zaburzenie osobowości z pogranicza (czyli borderline - w skrócie BPD). IMHO, bardzo dobrze się stało, że zakończyłeś z nią relację, bo ostatecznie taka kobieta swoim zachowaniem prędzej, czy później, zniszczyłaby Cię psychicznie i doprowadziła do ciężkiej depresji. Tego typu zaburzone kobiety, bardzo często na początku stosują tzw. "bombardowanie miłością" i nie widzą świata poza swoim partnerem. Ta faza nazywa
  • Odpowiedz