Wpis z mikrobloga

Mój dobry i łaskawy Niemiecki pracodawca płaci mi tyle, że zapomniałem, że w Wielkiej Polsce nawet pracownicy korporacji w garniturach idąc na zakupy sprawdzają cenę sera. Hehh, a ja tylko tutaj sprzątam. Ciekawe jakie to uczucie jak jest sie profesjonalistą w garniutrze a zarabia sie 1/3 tego co śmieciarz w Gorlitz :))) Ale musi sie lać piana z pyska takiego polaka któremu sie to przypomni :D

#polska #codziennapolska #zarobki
  • 28
@telesiak: ale o co ci chodzi? że przypomniałęm ci że zarabiasz 1/3 wypłaty śmieciarza w DE? i nazywasz mnie robakiem i frustratem pisząc kolejny komentarz pod moim postem? Nawet Twoj cwaniaczkowaci rodacy widzą, że to ty jesteś sfrutstrowany i zwykłe liczby burzą ci twoj wyimaginowany swiat :)
@Kouros: jak ta kariera w korpo wygląda dla jednej osoby na 500/1000 innych osób? po 10 latach (xd xd ty se zartujesz xd xd ) bedziesz zarabiał 2300 euro NA REKE? to tyle ile niepiśmienny arab w niemczech na tirze w PIERWSZY DZIEN pracy:) otowrzyłeś puszke pandory z prawdą polaku, bo taka jest prawda, żę robol w niemczech zarabia tyle co ty człowiek sukcesu w marzeniach po 10latach. Bawcie sie dobrze:
@Lomoijj: Ale ogarnij coś takiego jak siła nabywcza. Za 10k w Polsce będziesz żył lepiej, niż Niemiec za €2500. Zresztą, w Polsce mamy jeszcze wczesny kapitalizm, łatwo tutaj dorobić się dobrej kasy, a zachodnie zarobki, to chwalą ludzie, którzy robili tutaj za 3500 netto i jak w DE dostali €1800, to się poczuli jakby złapali boga za nogi. Ja wróciłem do PL bo tutaj mogę więcej zarabiać, niż w Niemczech, Francji