Wpis z mikrobloga

Złotówa oblech z wąsem - złodziej.

Cześć Mirki i Mirabelki 22 grudnia zamówiłem przez freenow przejazd w Warszawie oczywiście opłata przez aplikacje. Przejazd zamówiłem dla dziewczyny - po dojechaniu na miejsce zażądał od niej pieniędzy :50 pln tylko i wyłącznie gotówką i zamknął drzwi obleśny wąsacz.

W freenow da się płacić tylko przez aplikacje / kartę. I tak jak wspomniałem przejazd był już oplacony. Tak czy inaczej co miała zrobić kobieta w zamkniętej taksówce z jakimś oblechem? Nawet po policję by nie dała rady zadzwonić bo coś by jej zrobił.

Oblech zablokował mój numer telefonu i nawet nie mogłem do niego zadzwonic

Oczywiście sprawa zgłoszona do freenow i urzędu Miasta ale oni nic z tym nie zrobią wysłali mi KOD rabatowy na następny przejazd na 20 zł

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Poniżej link do znanej strony z tablicami rejestracyjnymi wiecie co z nim zrobić ^°^

https://tablica-rejestracyjna....

Samochód Peugeot 307 srebrny z 2007 roku

Numery tablicy: WL 8411 M
#taxi #warszawa #uber #freenow #transport
Wierzę w siłe internetu i w was drogie Mireczki
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szejer1: u mnie w tym #!$%@? Freenow naciągnęli ojca na kurs za 70 zł a powinno być koło 35. Kierowca niby błądził ( ͡º ͜ʖ͡º). Mój błąd bo wzialem opłatę wg. taxometru. Zgłosiłem i też dostałem kupon na 20 Ziko. Masakra z nimi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sam_w_domu: Urząd miasta wydaje licencję i jak najbardziej tam można składać skargi na taxi.

Co do reszty to nie płaci się drugi raz za opłaconą usługę i elo. Niech sobie kierowca wyjaśnia z FN.
@Szejer1:

Tak czy inaczej co miała zrobić kobieta w zamkniętej taksówce z jakimś oblechem? Nawet po policję by nie dała rady zadzwonić bo coś by jej zrobił.

Wyjść przez okno, krzyczeć, drapać itd. zawsze można coś zrobić.