Wpis z mikrobloga

@typeczek: kupiłem dla tej funkcji fenixa 6x pro i.. w ogóle jej nie używam, zawsze mam gdzieś telefon przy tyłku i muza leci ze spotify. Oczywiście funkcja w zegarku sama w sobie działa wzorowo.
@awiner: @jagodowy_krol: @sEB-q: To będzie mój pierwszy Garmin i nie chciałbym wydawać aż tyle pieniędzy...i tak już naciągnąłem budżet bo początkowo brałem pod uwagę tylko 45 lub 55. Natomiast jak się dowiedziałęm, że jest opcja słuchania muzyki bez telefonu to zmieniłem zdanie xD 245 music chyba powinien być git jak na pierwszy zegarek sportowy?
@typeczek: sorki mój błąd źle to napisałem funkcja ta działa tak samo na 245 czy na wyższych modelach , czyli bardzo dobrze. Po porostu napaliłem się na tą jak i kilka innych i po roku użytkowania stwierdzam że ich nie używam. 245 to bardzo dobry zegarek , ale proponuje wpierw udać sie do jakiego sklepu i zobaczyć go na żywo. Dla mnie trochę za mały i za lekki a dla drugiego
@sEB-q: Oglądałem go już na żywo wielokrotnie i bardzo mi pasuje pod kątem czysto fizycznym. Obawiam się tylko funkcjonalności, bo w porównaniu z feniksami czy nawet 255 wypada gorzej, no ale ja się na tym nie znam xD
@typeczek: tak wypada gorzej ale po roku treningów powiem ci tyle że połowy funkcji 6x pro i tak nie używam. 245 był moim pierwszym wyborem ale zakochałem się w wyglądzie 6x pro i ogromie funkcji, map itp. które "leżą" nieużywane. 245 pod względem opcji to zegarek optymalny ma też informacje głosowe o dystansie pulsie itd w czasie treningu (tylko na słuchawkach bt) czego nie mają niektóre wyzsze modele.
@sEB-q: to prawda. Regularnie używam jeszcze tylko Garmin Pay bo portfela już praktycznie w ogóle nie noszę.

Mapy i nawigacja to już bardzo sporadycznie. Najczęściej jak jestem gdzieś na wyjeździe i nie znam miejsca to najpierw wyznaczam sobie jakąś trasę na mapie i potem z nawigacją biegnę. Czasami zapisze sobie gdzie auto zostawiam jak jestem gdzieś w nowym miejscu.
wypada gorzej

@typeczek: zależy tylko i wyłącznie do czego go chcesz używać. Jeśli bieganie, siłka i basen - będzie git. fenix, spisze się dużo lepiej w kolarstwie, triathlon. W tym co wymieniłeś, wg mnie, różnicy nie zauważysz.

płatność i muzyka to top 2 funkcje dla mnie.

@cohontes: w 245 nie ma NFC, jest w 645. W 245 jest za to pulsoksymetr, też spoko rzecz, ale ja wolę NFC.