Wpis z mikrobloga

Mireczki, polecicie jakąś fajną, kooperacyjną planszówkę #grybezpradu z dużą losowością i regrywalnością? Najlepiej żeby nie miała wysokiego progu wejścia i bardzo skomplikowanych zasad. Podobają mi się dungeon crawlery, ale większość z nich wydaje mi się właśnie mocno zagmatwana i czasochłonna, a ja szukam czegoś, co można rozegrać w jeden wieczór. Aktualnie gramy ze znajomymi w kolejkę, catana i 7 cudów świata i szukamy jakiejś odskoczni. Bardzo mi się podoba talisman, ale jak wiadomo jest ciężko dostępny. Wpadły mi w oko Małe epickie podziemia, ktoś miał z nimi do czynienia? ;)
#gryplanszowe
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dominochlebiwino:

Wpadły mi w oko Małe epickie podziemia, ktoś miał z nimi do czynienia? ;)

Tak, mam już za sobą z 20 partii i polecam. Nie są tak losowe jak zombicide (co akurat dla mnie jest plusem), przygotowanie rozgrywki to 5 minut, sama rozgrywka jest krótsza i ciekawsza, no i nie trzeba przerzucać tony plastiku.
Małe epickie podziemia są świetne ale mają jedno ale. Instrukcja. Jest ona po prostu tragiczna, bez siedzenia z nosem w telefonie na początku ciężko się gra. Jest masa symboli, które są średnio opisane i jak nie masz internetu to weź się domyślaj co autor miał na myśli. Ale jeśli to nie problem to gra jest świetna i polecam. Jeśli budżet nie gra roli to Descent Legendy Mroku, proste zasady, aplikacja prowadzi za